архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Shore Vista Boat Dock – унікальний будинок з водоспадом від американських архітекторів

понеділок, 26 Грудень 2011, Переглядів: 1,846

Shore Vista Boat Dock - унікальний будинок з водоспадом від американських архітекторів (7)

Американська архітектурна студія Bercy Chen Studio розробила проект унікальної споруди під назвою Shore Vista Boat Dock , будівництво якого було недавно завершено в природному заповіднику Canyonland Nature Preserve на озері Остін (штат Техас, США).

Розташоване на вигині кордону між берегом і озером Остін, місце будівництва об’єкту навело авторів проекту на думки про еліптичній формі конструкції, яка максимізує прекрасний вид на місцеві мальовничі пагорби.

Округла форма, суцільне скління другого рівня і прозорі поручні покликані забезпечити панорамний вид, захопивши «в кадр» якомога ширший фрагмент навколишнього ландшафту, уникаючи його візуальної диференціації.

Стилістично нейтральні інтер’єри виконані з “чесних”, не прикрашених додатковим декором матеріалів, що забезпечує гранично природну інтеграцію заміського житла в навколишню природу.

А плоска струмінь постійно циркулюючої води створює ефект водоспаду і чудово вписується в актуальну естетику структури, призначеної для заміського відпочинку далеко від міської суєти і повсякденних проблем.

Створюючи ефектну візуальну картину і заспокійливе звуковий супровід, цей струмінь-стіна формує унікальний екстер’єр будівлі, переводячи його на рівень творів мистецтва сучасної архітектури.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії, офіс якої базується в Техасі: http://bcarc.com/Подібні публікації:

  1. Casey Key Guest House – унікальний будинок-човен від американських архітекторів
  2. Kingdom Tower – найвищий хмарочос у світі від американських архітекторів
  3. Cathedral fold – нове бачення архітектури європейського готичного собору від американських архітекторів
  4. Самозрошуюче місто-парк V Tower від американських архітекторів

Залиште свої враження!z