архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд мистецтва

Це все, що залишиться … Арт-проект Future Fossils, або що знайдуть археологи майбутнього

четвер, 29 Грудень 2011, Переглядів: 1,187

Це все, що залишиться ... Арт-проект Future Fossils, або що знайдуть археологи майбутнього (1)

Ймовірно, єдиною наукою, яка дозволяє людям жити одночасно і в минулому, і в сьогоденні, причому без усіх цих фантастичних переміщень в часі, є історія. Точніше, один з найцікавіших розділів історії під назвою археологія. Так, поїздки в археологічні експедиції дають можливість сучасним людям заглянути за часів скіфів і козаків, а то й знайти деякі предмети, що залишилися від первісних людей. Що ж залишиться археологам майбутнього після нас з вами? Цьому питанню і присвячений арт-проект Future Fossils від студії BugHouse .

BugHouse це творчий і сімейний союз двох дизайнерів і художників Джеффа Кларін (Jeff Klarin) і Ребекки Джонсон (Rebecca Johnson). Незважаючи на те, що хлопці в основному займаються ілюстрацією, живописом і розробкою дизайну меблів та інтер’єру, їх спроба створити серію скульптур з цементу вийшла більш, ніж вдалою. Таким оригінальним чином вони вирішили припустити, які предмети через пару тисяч років може відшукати археологічна експедиція на місці великого міста.

Цікавий арт-проект Future Fossils, назва якого перекладається як “Майбутні копалини”, складається з декількох цементних скульптур, в яких неважко впізнати фотоапарати і кінокамери, популярні у 70-х і 80-х роках XIX століття, а також деякі гаджети кінця 90 – х. Всі вони дуже точно, до останнього коліщатка, скопійовані з оригіналів і ретельно пофарбовані, щоб здавалося, ніби всі ці пристрої дійсно скам’яніли, пролежавши кілька тисяч років під землею.

Фотоапарати та кінокамери, колонки і джойстик, програвач платівок і інші цементні пристрої з серії Future Fossils коштують від 65 $ до 495 $.Подібні публікації:

  1. Проект «Пожежа»: які речі врятуєте ви?
  2. Стадіон майбутнього – футуристичний проект неземного стадіону в Сеулі
  3. Достаток точок на тілах і предметах. Незвичайний арт-проект Ten-ten від Miharu Matsunaga
  4. Тигрова шкура з 500 000 сигарет. Арт-проект китайського художника Xu Bing для Tobacco Project

Залиште свої враження!z