архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » графіка, мистецтво, СТАТТІ

Китайський живопис У-Сін – шлях до самопізнання

п`ятниця, 30 Грудень 2011, Переглядів: 3,427

Китайський живопис У-Сін - шлях до самопізнання  (2)

Пошук того незвіданого, що криється в глибині нашої душі, нерозкритий потенціал, бажання самовираження і духовного саморозвитку приводить багатьох до освоєння китайського живопису та живопису У-Сін. Це унікальна можливість роботи над собою, відпрацювання певних життєвих якостей через мистецтво.

У-Сін – це система 5-ти першоелементів – дерево, вогонь, земля, метал, вода. На ній грунтується весь світогляд стародавнього Китаю. У живописі кожному з них відповідають 5 певних мазків, за допомогою яких художник У-Сін пише свої картини.

Мандала Інь і Ян, що складається з білої і чорної крапель, описує закономірності навколишньої реальності. Саме ця мандала є ключем до розуміння у-сін. Ян, біле, – це небесне начало, Інь, чорне – початок земне. Ян енергію дає, а Інь – приймає, якісно перетворює енергію. Небо дає дощ, світло, тепло, а Земля все це вбирає і породжує різні форми життя, такі як трави, дерева, тварини. У живописі У-Сін завдання художника – передати суть предмета, а не його форму. А для цього потрібно виробити своє сприйняття світу, навчитися бачити не розумом, а очима.

За що ж так люблять живопис У-Сін ? Це одна з найефективніших технік навчання малювання. Вона дає можливість кожній людині навчитися малювати з нуля. Відбувається звільнення від шаблонів, з’являється креативне мислення. Живопис У-Сін дарує той заряд творчості, якого так не вистачає в нашому житті. Людина, почавши займатися цим мистецтвом, отримує справжню насолоду від усвідомлення своїх внутрішніх можливостей.

Живопис У-Сін має глибокий арт-терапевтичний вплив. Уявіть, як людина наділяє об’єкт, який він малює, певною якістю, намагається відчути його суть. У підсумку, опрацьовуючи мазки, він розвиває відповідну енергію в собі. Переносячи ці знання в життя, робить її збалансованою і гармонійною. Людина приводить у відповідність те, що він бачить з тим, що він думає і тим, що робить.

Важливо відзначити, що на принципі у-сін базуються Китайському традиційному календарі, система Фен-Шуй, китайська астрологія, тілесні практики Чжун Юань Цигун і Даоська Йога, внутрішній стиль ушу «Сін’іцюань».Подібні публікації:

  1. Теплий музичний живопис сучасного художника Joo Seok Ju
  2. Стрази і фарби. Яскравий та блискучий живопис від Нати Ібрагімової (Nata Ibragimov)
  3. Жіночі іграшки: гумористичний олійний живопис Келлі Рімтсен
  4. Картини, намальовані фарбою і гравітацією. Експериментальний живопис Емі Шеклтон (Amy Shackleton)

Залиште свої враження!z