архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд комп. графіки, огляд фото

Фотографії дітей, що курять: за чи проти сигарет? Оригінальна серія фотографій Фрике Янссенс (Frieke Janssens)

понеділок, 2 Січень 2012, Переглядів: 1,886

Фотографії курців дітей: за чи проти сигарет? Оригінальна серія фотографій Фрике Янссенс (Frieke Janssens) (5)

Коли в Бельгії повністю заборонили палити в громадських місцях, Фрике Янссенс вирішила поміркувати про цю звичкою. Перед фотографом стояло непросте завдання. Як зобразити шкоду куріння, обійшовшись без страхітливих картинок , і в той же час показати красу диму, що звиваєтся і особливих жестів, які бувають тільки у курців? До дорослих людей з сигаретою всі вже звикли, це норма. Для того, щоб сколихнути публіку, Фрике Янссенс зняла фотографії кращих дітей. Моделі віком від 2 до 9 років копіювали дорослих, з насолодою затягуючись.

Поспішаємо вас заспокоїти: насправді діти на фотографіях курять не тютюн, а сирні палички. Але 31-річну Фрике Янссенс (Frieke Janssens) надихнуло на роботу відео про дворічний малюка, Який викурює по 2 пачки справжніх сигарет в день. У цьому випадку дитина дійсно не відає, що творить, адже на тютюн його підсадили дорослі. Але таких жертв обставин одиниці. В основному диміти починають не малі діти, а дорослі люди, які розуміють, як це шкідливо і їм самим, і оточуючим.

Персонажі фотографій що курять, граціозно випускаючи кільця диму, вміло тримаючи сигарети і прикурюючи їх одну від одної. Є в цьому щось зачаровує. Що ж переважує в роботах Фрике Янссенс: краса чи меседж про шкоду куріння?Подібні публікації:

  1. Оригінальна серія фотографій «Ніч суботи» від Ін Сук Кім (In Sook Kim)
  2. Оригінальна серія фотографій «Особистий Місяць»
  3. Оригінальна серія фотографій «Наука про кольори»
  4. Сяючі душі — оригінальна серія фотографій від Фабріса Віттне

Залиште свої враження!z