архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » Мейд Ін Юкрейн :), огляд інтер’єрів, огляд архітектури

«Модуль Ч.№1» — найкращий інтер’єр адміністративно-громадських будівель в 2011р від дизайн бюро «Хочу раю»

понеділок, 2 Січень 2012, Переглядів: 3,565

«Модуль Ч.№1» — найкращий інтер'єр адміністративно-громадських будівель в 2011р від дизайн бюро «Хочу раю» (2)

Дизайн бюро «Хочу раю» отримали перше місце на ІІІ Всеукраїнському щорічному конкурсі «Інтер’єр року 2011» в номінації «Інтер’єри адміністративно-громадських будівель» за работу «Модуль Ч.№1» (Cалон компанії «Манеж»)

«Модуль Ч.№1» – салон компанії «www.Manezh.ua», м.Черкаси. «Манеж» – це салон сонцезахисних систем (жалюзі, ролети, маркізи, фасадні системи.)

Загальна площа= 96,8 м.кв (до початку розробки проекту) після реалізації: 1-ий поверх – 140м.кв – 2-ий поверх(дах) – територія зустрічей – 140м.кв

Матеріали: дерево – гарапейра, мербау, зел.дерево, сосна, ліствиниця, фанера ламінована. Плитка емальована 10х10, керамограніт 40х40, полімер чорний з кварцовим піском, гартоване скло, склопакети RENSON, фарба латексна чорна, лак для стін, шпаклівка, цегла, залізобетон, гранітна галька, шпалери під пофарбування.

Концепція проекту: відображення цінностей компанії Манеж (виробника сонцезахисних систем) – створення простору, що має настрій мануфактури. Так як компанія також є виробником – то це демонстрація інноваційних рішень систем та відображення мислення самих власників компанії.

«Салон – Модуль Ч.№1» – це простір, де елементи, які оточують нас являють собою водночас як дизайнерське рішення, так і реальну демонстрацію виробів компанії. Даний простір розроблений як об’ємний каталог виробів.

Автори проекту Віталій та Юрій Кириліви – власники дизайн бюро «Хочу раю», дизайнери, а також співвласники торгової марки одягу Без ЛейбЛ (www.bezleibl.com.ua)

«Назву нашого бюро придумав Юра, слогон ми з часом корегували двоє: шлях мрій – це створення свого раю на землі., власне через слого ми виражаємо своє прагнення до створення красивого на землі!!! недавно ми чітко сформували, що ми створюємо і – це мікросвіти!!!» – говорить Віталій Кирилів

www.facebook.com тут можна поглянути і інші роботи Віталія та Юрія КириліваПодібні публікації:

  1. «Хочу раю» (Україна). Cалон компанії «Manezh»
  2. Блакитний офіс Azure в Києві від бюро дизайну та архітектури Сергія Махно
  3. Квартира в Зеленограді від архітектурного бюро Олександри Федорової
  4. «Бюро Беленко» (Україна). Квіти та сукні

Залиште свої враження!z