архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд мистецтва

Теплий музичний живопис сучасного художника Joo Seok Ju

середа, 4 Січень 2012, Переглядів: 1,862

Сучасний художник Joo Seok Ju – той, якого по праву можна назвати “темною конячкою”. В інтернеті немає ні його біографії, ні повного портфоліо, ні інформації про минулі та майбутні виставки. Зате є його незвичайні роботи. Теплі, музичні, таємничі.

Єдине, що вдалося дізнатися про особу автора – живе він у Південній Кореї, в Сеулі, працює там же, причому віддає перевагу це робити виключно олійними фарбами. Вихований, очевидно, на творчості імпресіоністів, Joo Seok Ju використовує у своїх картинах ті ж прийоми і ту ж колірну палітру, яка і робить їх теплими, світлими і приємними. Здається, що якщо в квартирі на стіні з’явиться така от музична картина, тепло і позитив цій сім’ї забезпечені надовго.

Недбалі великі мазки, які, тим не менш, складаються в досить акуратні і зрозумілі сюжети, є впізнаваною творчою манерою художника. Його картини не сплутаєш з іншими, а це саме те, чим автор може пишатися. І дуже може бути, деякі з цих полотен сучасного художника прикрашають стіни приватних галерей заможних людей не тільки Південної Кореї, а й країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Теплий музичний живопис сучасного художника Joo Seok Ju (1)Подібні публікації:

  1. Геометричний живопис Саймона Бірча (Simon Birch). Картини художника, який страждає від раку
  2. Роботи сучасного художника Sсhoony
  3. Гіперреалізм: фотореалістична творчість художника Steve Mills
  4. Сучасне мистецтво від сучасного художника Скотта Кемппбелла

Залиште свої враження!z