архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд технологій, предметний дизайн

Повітряний змій Kite Light, або світильник, що ширяє під стелею

середа, 4 Січень 2012, Переглядів: 1,113

Повітряний змій Kite Light, або світильник, що ширяє під стелею (3)

Іспанська студія Outofstock підготувала для фестивалю Milan Design Week проект оригінального світильника Kite Light . Його дизайн “родом із дитинства”, а значить, настільки близький і зрозумілий як дорослим, так і дітям, що напевно буде не тільки освітлювати приміщення, але і зігрівати тих, хто в ньому знаходиться.

Світильник Kite Light неспроста носить таку назву: автори подбали про те, щоб їхнє дітище зовні нагадувало того самого повітряного змія, який так люблять запускати діти як поодинці, так і з батьками або ж старшими товаришами. Ставши дорослими, багато хто не знаходять часу для цього веселого, улюбленого всіма розваги. Так нехай хоч світильник, що висить під стелею, нагадує про ті безтурботних днях дитинства і юності.

Втім, Kite Light може бути не тільки люстрою. Дизайнери з Outofstock передбачили у своєму проекті і кріплення для стіни, так що повітряний змій на світлодіодах може стати також нічником або декоративною бра як в дитячій кімнаті, так і в спальні батьків або ж у коридорі. Участь у Milan Design Week означає, що автори проекту не просто йдуть в ногу з часом, створюючи сучасні оригінальні предмети побуту з застосуванням нових технологій, при цьому не ускладнюючи процедуру використання предметів в побуті.Подібні публікації:

  1. Коли гарбуз перетворюється … у світильник. Лампи з гарбуза від Calabarte
  2. Люстра і світильники Alrisha від Brian Rasmussen для Axo Light
  3. Лампи Silhouette і Eclipse від Light Light.
  4. Світильник TILT від студії дизайну graypants

Залиште свої враження!z