архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд архітектури, предметний дизайн

Економічний шаховий парк в Осаці

четвер, 5 Січень 2012, Переглядів: 1,228

Економічний шаховий парк в Осаці (6)

У японському місті Осака в даний час почалася реалізація масштабного проекту з реконструкції зони каналу, перетворення її на місце відпочинку городян і елітної комерційної нерухомості. Ось в рамках цього проекту і був створений незвичайний парк Osaka board game park .

Проект Osaka board game park розробила японська архітектурна компанія TOFU Architects спільно c Юджі Таман (Yuji Tamai) та Лабораторією міського дизайну Університету регіону Кансай (Kansai University).

Мета цього проекту – зробити тимчасове місце для відпочинку жителів Осаки, причому, при досить скромному бюджеті. Враховуючи останній факт, автори вирішили використовувати при створенні дешеві, а то й вторинні матеріали – папір, картон, тканина, вініл, дерев’яну плитку, камені і нержавіючу сталь.

Втім, ця економія практично не позначилася на отриманому результаті. Адже на виході вийшов невеликий чудовий сквер, де жителі Осаки та гості міста можуть спокійно провести час за грою в шахи або спостереженням за граючими. Шаховії темі в Osaka board game park підпорядковане буквально все! У вигляді дошки тут виконані доріжки, стовпи, лавки і, власне, самі шахові дошки.

На жаль, Osaka board game park створений в якості тимчасового. А тому він має офіційний статус не парку, а художньої інсталяції, встановленої в одному з куточків Осакського парку Nakanoshima. Через деякий час вона буде демонтована, а на її місці з’явиться якийсь інший, не менш цікавий об’єкт. А, можливо, і об’єкт комерційного призначення.Подібні публікації:

  1. Спортивний парк в Датонге
  2. Парк Камберленд від (Cumberland Park) від Hargreaves Associates і EOA Architects. Нешвілл, США.
  3. Chongming Bicycle Park – унікальний архітектурний проект веломістечка в Шанхаї
  4. Парк на шляхах метро від Джеймса операцій куточок поля і Diller + Ренфро Scofidio. Нью-Йорк, Америка.

Залиште свої враження!z