архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд мистецтва

Гіперреалізм: фотореалістична творчість художника Steve Mills

понеділок, 9 Січень 2012, Переглядів: 2,327

Гіперреалізм: фотореалістична творчість художника Steve Mills (3)

Steve Mills – фотореаліст з Бостона, роботу в цій техніці він вважає своїм покликанням. З раннього дитинства Мілз брав у руки олівці і намагався опрацювати якомога більше деталей у своїх малюнках. Свою першу роботу він продав в 11 років. Потім, щоб заробити на коледж, з юних років малював море і яхти.

На його ранні роботи, в основному пейзажі, вплинув художник Ендрю Уайет. Але найбільше враження на нього справили картини Річарда Естес, які Стів одного разу зустрів на виставці в рідному місті. З тих пір фотореалізм став його справжньою пристрастю.

За словами Мілза, він завжди вважав захоплюючим впритул розглядати і вивчати ті речі, на які в звичайному житті люди не звертають уваги. На це він і робить основний упор у своїх роботах, змушуючи нас звертати увагу на текстуру газети, гру світла у скляній пляшці. Малювати у техніці фотореалізму досить трудомістким. На одну роботу у автора може йти до 500 годин.

Хоча роботи художника непогано розкуповуються, багато критики вважають творчість Милза марною тратою часу і шкодують, що його талант пропадає зовсім даремно.

Всі до одного малюнка виконані маслом. Довго розглядаючи недовірливим поглядом кожну картинку, хочеться сказати: “Не вірю!” Ідеальна фотографічна точність, незважаючи на складні сюжети.Подібні публікації:

  1. Роботи художника Дієго Гравінеза
  2. Теплий музичний живопис сучасного художника Joo Seok Ju
  3. Картини в жанрі фотореалізму від Гленнрея Тутора
  4. Геометричний живопис Саймона Бірча (Simon Birch). Картини художника, який страждає від раку

Залиште свої враження!z