архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Креативний цифровий дизайн мексиканського ресторану Tori Tori Restaurant

понеділок, 9 Січень 2012, Переглядів: 1,512

Креативний цифровий дизайн мексиканського ресторану Tori Tori Restaurant (4)

Tori Tori Restaurant – унікальний ресторан, дизайн якого є результатом творчої спілки фахівців з мексиканських архітектурних студій Rojkind Arquitectos і Esrawe Studio . Місце розташування закладу – Поланко (Мехіко, Мексика).

Об’ємний напівпрозорий фасад структури, який начебто зростає із землі, розвивається по всьому периметру будівлі, художньо інтерпретуючи природне зростання плющі, що обвивається навколо плоских поверхонь.

Фасад складається з двох самонесучих шарів, одним з яких є сталеві пластини, вирізані на верстатах з ЧПК. Шаблон зовнішнього фасаду реагує на отвори внутрішнього, майже невидимого погляду основного шару, який виконаний з бетону і скла. Зовнішня декоративна частина фасаду фільтрує занадто яскраве денне світло, формуючи тінь і уберігаючи відвідувачів від занадто уважних і цікавих поглядів перехожих.

Дизайн закладу розроблений за допомогою цифрових методів проектування. За словами авторів проекту, будівля, що вийшла є цікавим експериментом перекладу складної геометрії в просту і навпаки.

Особливістю і додатковим перевагою інтер’єрів ресторану є матеріали оздоблення місцевого походження та виробництва. З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурних студій: http://www.rojkindarquitectos.com/, http://www.esrawe.com/?lang=enПодібні публікації:

  1. Сучасна «фреска», яка змінює простір. Інтер’єр ресторану каліфорнійського Maximiliano Restaurant
  2. Сюрреалістичний інтер’єр ресторану L’Opera Restaurant в Парижі
  3. Jardin de Jade Restaurant – «квітучий» дизайн інтер’єру в ресторані для молодого покоління
  4. Японський лофт в токійському ресторані + Green Restaurant

Залиште свої враження!z