архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Похила просторова геометрія збірного павільйону Randerscheinung

понеділок, 9 Січень 2012, Переглядів: 1,535

Похила просторова геометрія збірного павільйону Randerscheinung (7)

Австрійська архітектурна студія Prechteck розробила проект модульного павільйону під назвою Randerscheinung , який буде сформований в Касселі (Німеччина). Унікальна архітектура об’єкта, призначеного для проведення виставки 13th documenta 2012 , прагне зламати стереотипни закони розвитку простору, привертаючи увагу відвідувачів.

Виставка 13th documenta проводиться кожні п’ять років. Циклічність цього заходу передбачає створення структури, яку можна швидко і легко сформувати, демонтувати і перевезти з одного місця в інше.

Унікальні модулі різнофункціональні, а тому можуть використовуватися не тільки раз на п’ять років, а й постійно, роз’їхавшись по містах Німеччини, в якості інформаційних кіосків, які збирають і надають матеріали для наступної виставки.

«Сидячий» рельєфний краєвид структури складається з кроквенної системи, фрагменти якої розміщені під безліччю різних кутів. Незвичайний павільйон покликаний стати місцем для проведення виставок, зустрічей, концертів, лекцій, а також спілкування, читання і відпочинку гостей.

Унікальна структура служить також метафоричною ланкою, що пов’язує виставкові експозиції з навколишнім її міською інфраструктурою. Розтягнутість об’єкта в горизонтальній площині покликана створювати атмосферу єднання з пейзажем і надавати візуально відкритий доступ для всіх гостей виставки і просто перехожих.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії, офіс якої розташований у Відні: http://prechteck.com/Подібні публікації:

  1. Авангардна архітектура музичного павільйону від Soma в рамках Biennale 2011 в Австрії
  2. Проект бібліотеки Dalian library – футуристична пелюстка троянди від австрійських архітекторів
  3. Ультра-сучасна геометрія будівлі Middelfart Savings Bank. 2011 RIBA Awards
  4. Готель Jade Mountain – розкіш у Карибському морі

Залиште свої враження!z