архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд фото

Світ чарівних казок у фотографіях Кірсті Мітчел (Kirsty Mitchell)

вівторок, 10 Січень 2012, Переглядів: 1,296

Світ чарівних казок у фотографіях Кірсті Мітчел (Kirsty Mitchell) (4)

Фотограф, дизайнер і модельєр Кірсті Мітчел (Kirsty Mitchell) з Великобританії стверджує, що мистецтво – це її життя, і не уявляє, що сталося б, не знайди вона свого місця в цій країні краси, витонченості і яскравих фарб. А щоб ні в кого не виникало сумніву, що вона – на своєму місці, Кірсті Мітчелл створює серії дивно прекрасних фотографій, які немов переносять нас у світ чарівної казки, що нагадує Задзеркалля Льюїса Керролла. Тільки ось замість Аліси в ньому живуть зовсім інші персонажі.

Як було сказано, Кірсті Мітчелл поодинці працює над своїми чарівними фотопроекту, поєднуючи обов’язки художника, дизайнера, модельєра і фотографа. Це дозволяє їй до найдрібніших деталей опрацьовувати образи персонажів для майбутньої серії знімків, залишаючи місце для експромту. Зазвичай образами Кірсті Мітчелл є казкові персонажі, одягнені в гротескні костюми, але впроваджені в зовсім звичайні місця, які можна знайти мало не в кожному місті або передмісті. Якщо добре постаратися.

Так, чарівні казки Кірсті Мітчелл можуть зустрічатися на зелених полях і в засніжених лісах, на алеях, посипаних квітами, і в квітучих садах, між кущами троянд і інших ароматних рослин. Втім, іноді автор використовує в якості декорацій зовсім звичайні книги, банки з фарбою, повітряні кулі, парасольки та інші буденні предмети побуту, щоб підкреслити, – чари можна побачити у чому завгодно. Головне – це вірити.

До речі, сама Кірсті Мітчелл стверджує, що раніше не могла побачити чарівництво і казку в повсякденному і буденному, але варто було їй захопитися фотомистецтвом, як світ одразу заграв мільйонами нових яскравих фарб. “Напевно, я раніше вміла дивитися, але не вміла бачити”, говорить про себе фотохудожниця. Відтепер єдиним її натхненням є саме така, буденна краса, як би дивно це не звучало.Подібні публікації:

  1. Світ чудес і чарівництва: ілюстрації до книг від Наталії Мороз
  2. Garmonique – світ містики і недомовленості на фотографіях Маркова Станіслава
  3. Чари у вашому домі: Коли побутові предмети оживають на фотографіях Terry Border
  4. Багатий внутрішній світ в ілюстраціях Олексія Курбатова

Залиште свої враження!z