архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд комп. графіки, огляд фото

Діти – заручники дорослих. Чилійська соціальна реклама

вівторок, 10 Січень 2012, Переглядів: 1,327

Діти - заручники дорослих. Чилійська соціальна реклама (2)

Людині, народженій в соціальній групі з низьким статусом, у наш час практично неможливо вибратися нагору, до кращого життя. Принаймні, законними шляхами. Про це нам і розповідає чилійська соціальна реклама You are the key , створена для благодійної організації Фонд Padre Hurtado .

Одні батьки сильно люблять своїх дітей і використовують їх як джерело натхнення , а інші зовсім не звертають на чад уваги, або навіть тягнуть за собою вниз. Ось про останнього роду відносини якраз і розповідає рекламна кампанія You are the key (Ти – це ключ). Рекламні плакати You are the key створені арт-директором Серхіо Арай (Sergio Araya) і художником Гонсало Аревалой (Gonzalo Arevalo). На них зображені діти, які укладені в клітку у вигляді тіла дорослої людини.

В одному з цих плакатів можна впізнати гультяя, який сів прямо на тротуар, щоб випити ще алкоголю. На іншому – повію, що підійшла до машини з потенційними клієнтами. На третьому – сімейний конфлікт, в якому одна людина б’є іншу. І всередині кожної з цих клітин сидить зневірений маленька дитина, яка зовсім не хоче подібної долі.

«Ти – це ключ» повідомляє нам реклама, закликаючи пожертвувати гроші на те, щоб відкрити цю клітку і дати дітям з бідних, неблагополучних сімей нове майбутнє, куди краще і повноцінне, ніж у їхніх батьків. У першу чергу, зібрані кошти будуть спрямовані на забезпечення освіти і поліпшення житлових умов дітей, якими опікується благодійний Фонд Padre Hurtado.Подібні публікації:

  1. Бліда Шапочка: креативна реклама поліграфічної компанії
  2. Дешево і самокритично: іронічна реклама готелів економ класу
  3. Золото волосся: оригінальна реклама засобів для догляду за зачіскою
  4. Одна піца — дві різних начинки (1/2 + 1/2): оригінальна реклама піцерії

Залиште свої враження!z