архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд мистецтва

Пікселі на міських стінах: креативний стріт арт від Pixel Pancho

середа, 11 Січень 2012, Переглядів: 1,053

Пікселі на міських стінах: креативний стріт арт від Pixel Pancho (2)

Так-як зараз графіті перестали вважати вуличним хуліганством, а їх авторів переслідувати і карати по всій строгості закону, креативні художники все охочіше виходять із тіні, щоб творити вже не на задвірках і фасадах занедбаних будівель, а безпосередньо в центрі міста. А ось італійського художника, відомого як Pixel Pancho , влаштовують і заводські стіни, і бетонні паркани … Саме там найчастіше можна побачити його роботи, якщо дослідити вздовж і поперек його рідне місто Турин.

Своєї популярності 28-річний хлопець зобов’язаний, в першу чергу, своєму дідові. Це він свого часу звернув увагу його батьків на те, що у хлопця є талант, а головне, інтерес до живопису. Завдяки дідові, Pixel Pancho навчався у найкращих школах мистецтв Турина і Валенсії, відточуючи і примножуючи вроджений талант художника. Але волею долі, полотно і масло були не такі привабливі для юнака, тому його улюбленими інструментами стали балончики з аерозольними фарбами.

Вихований у кращих традиціях класичної художньої освіти, Pixel Pancho вважає себе арт-хуліганом, який, втім, приносить місту не шкоду, а користь. Та варто лише мигцем поглянути на його графіті, щоб у цьому переконатися: вони прикрашають сірі стіни, перетворюючи їх на витвори мистецтва. Тварини, люди, абстрактні фігури та форми, але найчастіше роботи, – ось, що зображує художник на стінах різних будівель різних міст.

За неповні 28 років Pixel Pancho об’їздив половину світу: чудові графіті молодого художника бачили великі міста як Європи, так і Азії. Але зовсім недавно він повернувся до рідного Турин, де відкрив школу живопису, і тепер займається не тільки власною творчою кар’єрою, а й навчає малюванню нове покоління художників.Подібні публікації:

  1. Загадкові герої вулиць: креативний стріт-арт художника Річарда Вермаака (Richard Vermaak)
  2. Оригінальний стріт-арт і графіті братів-близнюків How and Nosm
  3. “Піксельні” скульптури Shawn Smith
  4. Череп на стінці. Інсталяція “Смертельні конфетті” (Confetti Death) художника Тайпо (Typoe)

Залиште свої враження!z