архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд мистецтва, огляд фото

Спливаюча краса природи від фотографа Вальтера Мейсона (Walter Mason)

середа, 11 Січень 2012, Переглядів: 1,364

Спливаюча краса природи від фотографа Вальтера Мейсона (Walter Mason) (2)

Природа – це найкращий, вправний творець в світі. А завдання всіх інших художників – допомагати їй у створенні краси. Робить це, причому цілком свідомо, німець Вальтер Мейсон (Walter Mason) . У своїй творчості він лише трохи перетворює природу , надаючи тим самим їй ще більшу пишність.

Художники можуть мати свій погляд на природу. Хтось перетворює її в гіршу сторону, як, наприклад, це робить флорист Макото Азума (Makoto Azuma) у своїх бонсай-роботах Shiki 1 і Frozen Pine , а хтось – в кращу, як Вальтер Мейсон. Головне в останньому варіанті – не перестаратися!

Ось Мейсон якраз і не сильно старається у своїх іграх з природою. Він розуміє практично ідеальну красу світу, але бачить і не дуже масштабні способи зробити її ще краще.

Всі зміни, які виробляє Вальтер Мейсон, з першого погляду можна і не помітити. Приміром, він збирає листя, плаваючі по воді, в коло. Або виловлює невеликі крижинки і виставляє їх на край крижаного масиву. Він акуратно розкладає краплі візерунком на жовтих опалому листі або створює лабіринт з каменів, закопаних у пісок на лінії прибою. Мало хто може похвалитися такою любов’ю до природи і таким її розумінням.

«Моє мистецтво органічно поєднується з природою, але при цьому носить тимчасовий характер. Воно побудоване на відчутті швидкоплинного моменту усвідомлення вищого порядку, існуючого, в, здавалося б, хаотичному світі. А фотографія – це лише доказ реальності цього моменту, який може бути зруйнований і знищений одним поривом вітру або однієї набіг хвилею »- так пояснює сенс своєї творчості Вальтер Мейсон.

«Все, що я роблю – це експерименти. Причому, величезне значення в них має сам процес створення моїх робіт. В цей час я отримую значно більше вражень і нових знань, ніж після їх закінчення ».Подібні публікації:

  1. Краса природи Норвегії очима фотографа Йона Колбенсена (John Colbensen)
  2. Ніжність на краса у фотографіях тернопільського фотографа молодої дівчини Марії Ілал
  3. Приголомшлива серія на тему дикої природи Африки від фотографа Ніка Брандта (Nick Brandt)
  4. Назад до Природи: виставка скульптур Торі Фейр (Tory Fair)

Залиште свої враження!z