архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Red Hill Residence – чорний геометрічний будинок від австралійських архітекторів

четвер, 12 Січень 2012, Переглядів: 2,466

Red Hill Residence - чорний геометрічний будинок від австралійських архітекторів (7)

Заміський будинок Red Hill Residence – відмінна суміш сучасної архітектури і дикої природи – робота фахівців з австралійської архітектурної студії David Luck Architecture . Унікальна будова, призначена для відпочинку на вихідних та канікулах, побудовано на півострові, розташованому на північний схід від Мельбурна (Вікторія, Австралія).

Дерев’яний міст гостинної доріжки веде відвідувачів до геометричного дому, просторі вікна якого орієнтовані на всі чотири сторони світу. Днем розсувні стіни створюють безперешкодне підключення до навколишнього ландшафту, в той час, як чорний фасад розчиняє житло в пейзажі з настанням сутінок.

Однак, як тільки в гру вступає штучне освітлення, екстер’єр будинку знаходить таємничість і являє свою цінність як твори мистецтва сучасного зодчества – демократичного й екологічного, лаконічного і екстравагантного одночасно.

На невисоких опорах над землею будинок Red Hill Residence буде продовжувати дивувати вас щодня, кожними елементом і деталлю ретельно спланованого контрастного інтер’єру, а також здатністю до перевтілення під впливом зміни часу доби, мінливої ​​погоди всіх чотирьох сезонів мальовничого австралійського півострова.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії, офіс якої розташований в Мельбурні: http://davidluckarchitecture.com.au/Подібні публікації:

  1. Casey Key Guest House – унікальний будинок-човен від американських архітекторів
  2. Holiday House – червона лісова вілла від австралійських архітекторів
  3. Vila Castela Residence – консольний будинок на схилі пагорба в Іспанії
  4. Будівля-портрет від австралійських архітекторів

Залиште свої враження!z