архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд мистецтва

Дивовижні пейзажі з книг і чоловічків Кайла Киркпатріка (Kyle Kirkpatrick)

п`ятниця, 13 Січень 2012, Переглядів: 1,308

Дивовижні пейзажі з книг і чоловічків Кайла Киркпатріка (Kyle Kirkpatrick) (5)

Електронні книги, нетбуки і планшети, а також смартфони і комунікатори практично витіснили з полиць “паперові” книги. Їх і носити не так важко, і окупиться така “іграшка” відразу ж, як тільки в квартирі звільниться дві-три книжкові полиці. Але якщо особисту бібліотеку можна передати в дитячі будинки або будинку престарілих, то що робити зі старими, нікому не потрібними довідниками, застарілими підручниками та іншою неактуальною літературою? Британський скульптор Кайл Кіркпатрік (Kyle Kirkpatrick) перетворює такі книги в дивовижні інопланетні пейзажі.

Книжковий карвінг набирає обертів популярності, і все частіше майстри цього незвичайного творчості перетворюють томики застарілої літератури в шедеври сучасного мистецтва. Ми неодноразово писали про тих, хто знаменитий подібними роботами: Кайлі Стіллман (Kylie Stillman) , Ісаак Салазар (Isaac Salazar) , Гай Леремі (Guy Laramee) . Відтепер до цього списку входить і Кайл Кіркпатрік.

Скульптури, створені з книг цим молодим талановитим скульптором, багато хто називає діорамами, оскільки автор не просто вирізає в товщі томиків ландшафти, а й впроваджує в них людей у ​​вигляді крихітних іграшкових фігурок, які робить і розфарбовує самостійно. Ретельно моделюючи майбутній ландшафт, Кайл Кіркпатрік звертає увагу і на текст, надрукований на сторінках, використовуючи переплетення букв як додатковий декор. Що з цього виходить, можна побачити на сайтіКайла Киркпатріка (Kyle Kirkpatrick).Подібні публікації:

  1. Дивовижні книжкові скульптури від Гая Леремі (Guy Laramee)
  2. Вітрини Selfridges від Кайла Біна
  3. Арт дизайнера Кайла Біна
  4. Цікаві роботи Kyle Bean

Залиште свої враження!z