архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » предметний дизайн

Найцікавіші незвичайні дизайнерські та рекламні футболки.

неділя, 29 Січень 2012, Переглядів: 1,966

Сьогодні складно уявити, що до 50-х років минулого століття футболки використовувалися виключно чоловіками і тільки в якості нижньої білизни. Але в 1951 році на екрани вийшов фільм «Трамвай бажання» з Марлоном Брандо, в якому актор вперше з’явився у білій майці. Його приклад наслідували Джон Уейн і Джеймс Дін, шокували публіку появою на телебаченні в “нижній білизні”. Молодь з ентузіазмом підхопила нову моду і в 60-і роки футболки перестали бути білими і нічого не виражаючими.

Модні, стильні, креативні дизайнерські футболки, які на жаль так рідко можна побачити у когось на вулиці в силу того, що і в продажу то їх не знайдеш. Проте подивитися, почерпнути якісь ідеї і можливо самому придумати щось оригінальне й ексклюзивне напевно під силу кожному. Всілякі принти, цікаві декоративні елементи, а саме головне – новаторський підхід і опредленія думка, яку несе кожна з них.

Отже, дивимося, черпаємо ідеї і прагнемо під час чергової покупки футболки оптом все таки вибрати щось оригінальне, незвичайне – таке, що змусить затриматися на вас погляду перехожих і виділитися з сірого натовпу.

Найцікавіші незвичайні дизайнерські та рекламні футболки. (12)Подібні публікації:

  1. Літні рекламні принти Peugeot від рекламної компанії Euro RSCG New Europe
  2. Найкрасивіший дизайн ванни: дизайнерські ідеї для ванних кімнат (фотографії ванни)
  3. Веселі ілюстрації специфічного художника-жартівника Наоліто (Naolito) з Іспанії
  4. Незвичайні дизайнерські стільці від Уендела Кесла (Wendell Castle).

Залиште свої враження!z