архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд мистецтва, огляд технологій

Золотий жук – автомобіль зі сміття: сучасне мистецтво від художника Haribaabu Haatesan

середа, 8 Лютий 2012, Переглядів: 1,749

Золотий жук - автомобіль зі сміття: сучасне мистецтво від художника Haribaabu Haatesan (5)

Багато власників старих автомобілів, для яких уже й запчастини давно не випускаються, змушені використовувати для ремонту своїх машин в прямому сенсі сміття, знайдене на автозвалищах. А індійський художник Haribaabu Haatesan (Hari) зібрав зі сміття цілий автомобіль – Think Blue Beetle .

Незважаючи на назву Think Blue Beetle, автомобіль цей має золотий колір. По-перше, це є милим натяком на однойменний розповідь Едгара Алана По. По-друге, додатково підкреслює матеріал, з якого це витвір мистецтва створено.

А створена вона з різноманітного сміття, автомобільного і не тільки. Зокрема, при роботі над Think Blue Beetle Haribaabu Haatesan використовував 800 свічок запалювання, 200 кришечок від пляшок, 60 материнських плат, безліч клавіатур, касет, аудіоколонок, каністр, друкарських машинок, москітних сіток (Сетка москитная) та інших матеріалів, знайдених ним на звалищах.

За заявами самого Hari, в цій своїй роботі він використовував як концептуальної основи індійське релігійне поняття «мукті», що означає звільнення від циклу перероджень. В даному випадку, це метафора повторного використання фізичних матеріалів. Адже при цьому вони живуть практично вічно. Сама назва Think Blue Beetle отримав на честь громадської ініціативи компанії Volkswagen, що закликає до вторинного використання матеріалів, а також бережно ставитися до ресурсів, до енергії.

Think Blue Beetle буде представлений широкій громадськості в рамках Kala Ghoda Art Festival, який почнеться в Мумбаї 12 лютого 2012-го року. Після фестивалю золота машина зі сміття буде відправлено до Німеччини у Музей компанії Volkswagen.Подібні публікації:

  1. Сучасне мистецтво від сучасного художника Скотта Кемппбелла
  2. Земля сміття в Мапуту: шокуючий погляд на сувору реальність слаборозвинених країн на фотографіях Хосе Феррейра
  3. Незвичайне мистецтво художника-стрільця Волтона Кріла (Walton Creel)
  4. Анаморфное вуличне мистецтво від Reebok б’є рекорди Гіннеса! Лондон, Великобританія.

Залиште свої враження!z