архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд меблів, предметний дизайн

Rewashlamp Project: модний торшер з штатива і пральної машинки

четвер, 9 Лютий 2012, Переглядів: 2,224

Rewashlamp Project: модний торшер з штатива і пральної машинки (6)

Штатив-тринога для фотоапарата і барабан від поламаної пральної машинки в сумі дають зовсім не гору непотребу, а модний і стильний торшер, який внесе різноманітність в інтер’єр будь-якого житлового приміщення. Принаймні, саме над цим працює португальський дизайнер То Мартінс (To Martins) , чий проект Rewashlamp якраз і зібраний зі згаданих предметів і декорований у відповідності з останніми модними трендами.

Ми давно звикли, що зі сміття споруджують справжнісінькі витвори мистецтва, тому відходи побутової техніки, яким подарував друге життя дизайнер To Martins, лише підтверджують теорію про те, що золоті руки в змозі навіть непотріб перетворити на золото.

До речі, для створення серії торшерів Rewashlamp в хід пішли не тільки запчастини від пральних машинок, а й інший мотлох, на зразок пляшкових пробок, вимірювальної стрічки, металевих щіток-”йоржиків” для миття посуду, шматочків натурального і штучного хутра …Знайшлося застосування навіть для шарфа-боа, кульок для пінг-понгу і різного роду пакувальних матеріалів.

У результаті торшери вийшли настільки різноманітними, оригінальними і барвистими, що можуть вважатися не стільки предметами побуту, скільки арт-проектом, інсталяцією. Подробиці – на сайтіRewashlamp.Подібні публікації:

  1. Hollow Chair: крісло-сховище для різних дрібниць -речі під ногами
  2. Затишний футуризм інтер’єру сінгапурського ресторану Nautilus Project
  3. Шматочок піци і картопля з маслом: апетитна меблі і предмети побуту від brookish7
  4. Крісло, що тане дизайнера Філіппа Адуатца (Philipp Aduatz)

Залиште свої враження!z