архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Cabinet Stair – різнофункціональна зонуюча конструкція для двоповерхової квартири-студії від американських архітекторів

четвер, 9 Лютий 2012, Переглядів: 2,383

Cabinet Stair - різнофункціональна зонуюча конструкція для двоповерхової квартири-студії від американських архітекторів (7)

В цьому будинку, розташованому в Сіетлі (Вашингтон, США), американська архітектурна студія Build LLC розробила конструкцію під назвою Cabinet Stair , яка є не тільки способом піднятися на другий поверх, а й елегантно сегментує простір єдиного першого рівня на дві функціональні частини.

Двостороння структура складається з дерева і металу. З одного боку в напівпрозорі сходи інтегровані вбудовані меблі для зберігання кухонного начиння та інших утилітарних речей, а з іншого меблі можуть служити бібліотекою або, при бажанні, стати повністю закритими або частково вбудованими комодами.
Легкі металеві елементи тут чергуються і взаємодіють з натуральною деревиною клена і горіха, щоб виконувати роль координаційного центру будинку. А струнка вертикаль металевих струн є візуальною домінантою вітальні студійного типу.
З творчістю архітектурної студії Build LLC, офіс якої також розташований в Сіетлі, можна познайомитися, відвідавши її офіційний сайт:http://www.buildllc.com/Подібні публікації:

  1. Casey Key Guest House – унікальний будинок-човен від американських архітекторів
  2. Shore Vista Boat Dock – унікальний будинок з водоспадом від американських архітекторів
  3. Резиденція Martinek від студії 180 Degrees Design + Build
  4. Kingdom Tower – найвищий хмарочос у світі від американських архітекторів

Залиште свої враження!z