архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд архітектури, предметний дизайн

Новий архітектурний проект терміналу аеропорту Риги від Haptic Architects

четвер, 9 Лютий 2012, Переглядів: 1,404

Новий архітектурний проект терміналу аеропорту Риги від Haptic Architects (3)

Пасажиропотік в аеропорту Риги зростає стрімкими темпами. Відбувається це, в тому числі, і завдяки розвитку маршрутної мережі компанії AirBaltic , для якої цей аеровокзал є домашнім. Ось для згаданого авіаперевізника і буде створений новий термінал ризького аеропорту.

Світ з кожним днем стає все менше і менше. Не по відстаням, звичайно, а за можливостями долати ці тисячі кілометрів. По всій планеті, від Лондона до маленького гірського грузинського містечка Местіа , будуються нові аеропорти і нові термінали в них. Ось розшириться незабаром і повітряний вокзал в Ризі. Конкурс проектів нового терміналу в ньому днями виграла архітектурна компанія Haptic Architects. Всього ж на змагання було подано сто двадцять п’ять заявок з сімдесяти країн світу.
Новий термінал буде мати хвилясту форму, що, за задумом розробників проекту, має перегукуватися з горбистим рельєфом Латвії.При створенні цієї будівлі будуть по максимуму використовуватися натуральні елементи – деревина, каміння. Причому, не тільки при обробці, а й в несучих конструкціях. Дах терміналу буде мати безліч прозорих, скляних елементів, розташованих в такому порядку, щоб рівномірно розсіювати природне світло з внутрішніх приміщень споруди.

Як уже згадувалося вище, новий термінал аеропорту Риги буде використовуватися латвійським бюджетним авіаперевізником AirBaltic.Згідно найоптимістичнішими розрахунками, в майбутньому термінал зможе обслуговувати чотирнадцять мільйонів пасажирів на рік.Подібні публікації:

  1. Новий термінал аеропорту імені Чатрапаті Шіваджі в Мумбаї, Індія.
  2. Реконструкція Міжнародного аеропорту для Універсіади 2013. Казань, Росія
  3. Реконструкція Міжнародного аеропорту для Універсіади 2013. Казань, Росія.
  4. Новий термінал Міжнародного аеропорту Пулково

Залиште свої враження!z