архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд технологій, предметний дизайн

Forest stories, колекція скляного посуду за мотивами лісової прогулянки

субота, 11 Лютий 2012, Переглядів: 1,469

Forest stories, колекція скляного посуду за мотивами лісової прогулянки (2)

Мишка косолапий по лісу йде, шишки збирає, пісеньки співає … А повне ім’я цього ведмедика – Міхаела Томішкова (Michaela Tomiskova) , чеський дизайнер, автор креативної колекції скляного посуду під назвою Forest stories , створеної за мотивами лісової прогулянки. Шишки, корчі, пеньки та інші дари природи, які можна відшукати під ногами в глибині лісу, – все це наклало свій відбиток на дизайнерські піалки, вази для фруктів і графини, які придумала дизайнер для компанії Vyrobeno Lesem .

Скло – крихкий і шкідливий матеріал, але тільки коли воно охолоджене. Будучи гарячим, розплавленим, воно м’яке, в’язке, податливе. Йому можна надати яку завгодно форму, і що завгодно використовувати в якості форми. Лісові феї нашептали дизайнеру ідею лісової посуду, стало бути, це натхнення, подароване самою природою, можна вважати священним.

Різнобарвні посудини виглядають трохи дивно, здаються безформними і марними. Але це для тих, хто нічого не знає про лісове натхнення дизайнера. Якщо ж придивитися уважніше, можна помітити на денці тієї чи іншої вазочки – відбиток деревної кори з її характерним узором, або шишок – ялинових, соснових, ялицевих, або пучка гілок …

Не дарма Міхаелу Томішкову вважають талановитим і перспективним молодим дизайнером – колекція лісової посуду Forest Stories заслужила масу похвал від фахівців. Переконатися в цьому можна, відвідавшиінтернет-сайт дизайнера.Подібні публікації:

  1. Гібридна колекція посуду Seletti від CTRLZAK.
  2. Набір посуду від Макса Лемба (Max Lamb).
  3. Beirut Wonder Forest – висячі сади Бейрута: сучасний проект озеленення столиці
  4. Linear house – елегантний лісової будинок зі складними фасадами

Залиште свої враження!z