архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд комп. графіки, огляд мистецтва, огляд фото

Ursides, яскраві абстрактні автопортрети з косметики і фотоманіпуляцій

субота, 11 Лютий 2012, Переглядів: 2,015

Ursides, яскраві абстрактні автопортрети з косметики і фотоманіпуляцій (1)

Трохи косметики і вмілі руки не тільки можуть перетворити на красуню саму звичайну жінку, а й створити цілу серію дивних творів мистецтва, – тих же картин, але вже не на обличчі, а у вигляді особи. Точніше, портрета. А саме, автопортрета. Художниця і візажист Надя Вікер (Nadia Wicker) з Франції стала автором арт-проекту Ursides , в якому яскравою декоративною косметикою зобразила саму себе – в абстрактному стилі.

Дуже яскрава косметика, правильне світло і дуже чорний фон – три складових цього арт-проекту. Додамо сюди спритні руки і трохи комп’ютерних маніпуляцій, і отримуємо фантастичні фотографії, в яких вгадуються обриси особи в профіль і анфас. Деякі такі портрети аж надто абстрактні, але подекуди дійсно можна побачити людину, автора арт-проекту Ursides Надю Вікер.

Косметика для візажиста – це як акварель для художника. Можна намалювати все, що завгодно, створити зовсім інший образ для тієї чи іншої людини. Це вже буде не портрет, але картина, витвір мистецтва. В арт-проекті Ursides – саме картини, творчість, фантазії. Ось, що хотіла сказати і показати художниця цими незвичайними творами мистецтва.Подібні публікації:

  1. Дівчата і косметика. Барвистий арт-проект Color me crazy від Sarah St. Clair Renard
  2. Кістки, які приходять в гості. Серія фотоманіпуляцій Vertebrata від Марка Де Куна Лопеса (Marc Da Cunha Lopes)
  3. Розписний керамічний арт-посуд Наталії Сотс (Natalya Sots)
  4. Якщо гілки високо: яскраві малюнки Роберта Картера

Залиште свої враження!z