архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд архітектури, предметний дизайн

Vanke Triple V Gallery – земна «неземна» будівля від китайських архітекторів

субота, 11 Лютий 2012, Переглядів: 1,684

Vanke Triple V Gallery - земна «неземна» будівля від китайських архітекторів (1)

Vanke Triple V Gallery – незвичайне будівлю від архітектурної студії Ministry of Design , відомої нам своїм проектом монохромного чорно-білого готелю . Задуманий як постійно діючої галереї, шоу-руму і туристичного інформаційного центру, новий об’єкт став «іконою» берегової лінії затоки в Дун Цзянь (Китай).

Незважаючи на очевидну скульптурність, нова будівля не позбавлене функціональності, так як його ДНК розвивалося раціонально, з ретельним аналізом ключових контекстуальних і програмних параметрів і цілей.

В результаті виконаної архітекторами роботи, сформувалося вражаюче споруда з трьома «ширяючими краями», які й визначили його форму.

Програмно будівлю розбито на три основні частини – футуристичний інформаційний центр, галерея та зал для прес-конференцій.

Всі три елементи, що формують структуру мають свій незалежний вхід і під’їзд для автомобілів. Шоу галерея і вітальня, де ведуться дискусії, надають прекрасні панорамні види на берегову лінію, а також включають барну стійку і зону відпочинку.

Тектонічно будівля, яка кардинально змінює свій зовнішній вигляд, в залежності від кута зору наглядача, реагує на прибережний ландшафт і має високу метеочуствітельность. Матеріали формування структури – метал і натуральне дерево. Інтер’єри переважно декоровані деревом з фрагментами природної білосніжною штукатурки стін і стель.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії, офіси якої розташовані в Сінгапурі та Пекіні (Китай): http://www.modonline.com/Подібні публікації:

  1. Проект бібліотеки Dalian library – футуристична пелюстка троянди від австрійських архітекторів
  2. Футуристична будівля з двох стін. Проект музею MoMA у Варшаві (Польща)
  3. Футуристична будівля багатоцільового центру від австрійських архітекторів
  4. Будівля-портрет від австралійських архітекторів

Залиште свої враження!z