архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд мистецтва

Оригінальна арт-інсталяція: Нове життя мадридських фонтанів від Luzinterruptus

понеділок, 13 Лютий 2012, Переглядів: 1,355

Оригінальна арт-інсталяція: Нове життя мадридських фонтанів від Luzinterruptus (6)

Між світлом і водою, насправді, набагато більше спільного, ніж це може здаватися на перший погляд. Приміром, і те, і те може поширюватися хвилями. Цю схожість помітили і учасники відомого іспанського творчого колективу Luzinterruptus. Остання їхня робота з назвою Drinking water running through the streets присвячена мадридським фонтанів.

Виявляється, за останні тридцять років більше половини всіх мадридських громадських фонтанів і бюветів з питною водою перестали працювати. Тому учасники Luzinterruptus вирішили оживити ці занедбані об’єкти. І зробити це, звичайно ж, за допомогою світла.

«Ми хотіли звернути увагу на те, що вода – це життя. І фонтани, які використовуються для пиття і свіжості, куди більш необхідні і красиві, ніж декоративні, неробочі », – так пояснюють зміст цієї роботи Luzinterruptus.

Для того щоб створити світлові інсталяції Drinking water running through the streets, учасники Luzinterruptus використовували більше двохсот скляних пляшок, взятих з під молока з вітамінними добавками, призначеного для грудних дітей. Це ще раз повинно підкреслити життєву необхідність води для людей, як молока для немовлят.

Всього таким чином учасниками Luzinterruptus було «оживлене» чотири мадридських фонтана. Інсталяції Drinking water running through the streets (Питна вода тече по вулицях) проіснували всього 4 години, після чого були демонтовані, щоб їх складові не перетворилися на банальний міське сміття.Подібні публікації:

  1. Гігантська карта світу, створена з мікросхем. Інсталяція World Map за авторством Susan Stockwell
  2. Будинок у воді (Сінгапур)
  3. Нове життя інтер’єру мисливського будиночка 1930-их років від компанії UXUS
  4. Незвичайна інсталяція Bâtiment (Будівля) від художника Леандро Ерліча

Залиште свої враження!z