архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд меблів, предметний дизайн

Дизайнерське крісло-мішок TANTO, ідеальне місце для читання казок

понеділок, 13 Лютий 2012, Переглядів: 1,616

Дизайнерське крісло-мішок TANTO, ідеальне місце для читання казок (1)

Крісла-мішки давно стали улюбленим предметом меблів не тільки дітей та молоді, а й людей зрілого віку. У них зручно дрімати і читати, дивитися телевізор і грати з онуками. У що грати? Автори дивного крісла-мішка TANTO називають своє творіння ідеальним місцем не тільки для читання, а й для створення казок.

Крісло-мішок TANTO не тільки виглядає як слон – воно такого ж гігантського, слонячого розміру. Будучи 120 см в діаметрі, слоняче крісло дозволить з комфортом розміститися не тільки дитині, а й влаштуватися поряд з ним дорослій людині. З книжкою, конструктором або ж мисочкою попкорну, якщо на порядку денному – сімейний кінозал біля екрана телевізора.

TANTO bean bag, це слоненя італійського виробництва, симпатичне не тільки зовні, але і внутрішньо. Так, його оббивка виконана з м’якої тканини, яка легко миється, є водонепроникною і стійкою до сонячного світла. Стало бути, влітку крісло можна винести назовні і грітися на сонечку, лежачи на ньому, як на шезлонгу. Внутрішня підкладка складається з 100% бавовни, а наповнення крісла – зі спіненого полістиролу.

Таке крісло замінить дитині і меблі та іграшку, і напевно стане улюбленим місцем для проведення часу вдома. А ось ціна цього крісла-іграшки декого може збентежити, – виробник називає суму в 350 євро.Подібні публікації:

  1. Незвичайне крісло-мішок (bean bag або крісло-груша)
  2. Дизайнерське крісло-гніздо (Boet Stools) від шведських дизайнерів Note Design Studio
  3. Egg – культове крісло від Arne Jacobsen
  4. Мило і стильно. “Щасливе” крісло-качалка Rocking Chair Lucky

Залиште свої враження!z