архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » мистецтво

Черговий сімейний шедевр від Nissan

субота, 16 Червень 2012, Переглядів: 678

 

Під час тестування нового покоління, ми відразу ж помітили, наскільки великий потенціал цього автомобіля, вже тоді з’явилася можливість визначити деякі з пунктів, які, швидше за все, будуть у майбутньому піддані деяким доопрацюванням. І от, це саме майбутнє прийшло. Варто відразу ж зазначити, що практично всі з варіантів, які нам довелося озвучити, дійсно зуміли відвоювати для себе місця у фінальній версії. Не будемо враховувати зовнішній вигляд самого автомобіля, адже в ньому є досить велика кількість ще більше цікавих моментів внутрішнього простору.

Хоча, все ж варто сказати кілька слів щодо зовнішності новінкі.Очередной сімейний шедевр від Nissan
Тут з’явилося традиційне для моделей компанії фарбування всіх деталей в екстер’єрі в той же колір, що й сам кузов. Однак, як нам здається, найбільшу увагу варто звернути на те, що була змінена форма переднього бампера, фар, грати радіатора, а також з’явилися додаткові кольори у забарвленні самого кузова цієї моделі. У числі цих самих нових кольорів особливу увагу хотілося б звернути на забійний і гранично ефектний помаранчевий колір.

Перший запуск цієї моделі показав, що Note здатний успішно пройшов по сучасному автомобільному ринку, тому-то з появою рестайлінгової версії цього автомобіля очікувався певне зростання в питанні його обробки, комфорту і, зрозуміло, зовнішнього вигляду. Як можна помітити, зовнішній вигляд і справді став набагато більш представницьким через появу всіх елементів, перерахованих трохи вище. А ось усередині цього автомобіля також відбулися певного роду зміни. Варто зазначити, що матеріали в обробці інтер’єру нового Note стали більш якісними і добротними, причому, ми говоримо не тільки про сидіннях. Наприклад, рульове колесо, і зовсім, можна сміливо називати еталоном в цьому класі. І справа не тільки в його ергономічних показниках, але ще і в його обробці і навіть в зусиллі на нього. Загалом, цей елемент є одним з найбільш яскравих свідчень того, що в характері нового Nissan Note  присутні певні грайливі нотки. Nissan Note продажа осуществляется только в официальных представителях  Nissan.

Зрозуміло, що всі ці відчуття складаються не тільки завдяки цьому самому керма або яким-небудь іншим оновленим деталям в інтер’єрі автомобіля. Все тут складається завдяки приголомшливому поєднанню двигуна, коробки передач і підвіски цього автомобіля.Подібні публікації:

  1. Nissan Nuvu. Для свіжого повітря в містах
  2. Chalet Béranger – вишуканий сімейний будинок у французьких Альпах
  3. Новий шедевр від A-cero: Унікальна архітектура будиноку в Коста-Брава (House in Costa Brava) в Іспанії
  4. Сімейний «хмарочос» в Амстердамі

Залиште свої враження!z