архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд архітектури

Мультикультурний торговий центр. Торонто, Канада.

п`ятниця, 13 Липень 2012, Переглядів: 1,124

 

Центр Ремінгтон (Remington Centre) поставить місту 74 000 кв.м. комерційних і житлових площ і стане найбільшим мультикультурним торговим центром в Північній Америці і одним з найбільших проектів редевелопмента в Канаді. Проект Кон Аркітектс (Kohn Architects). Новий комплекс побудують в північному районі Торонто, тут розмістяться більше 360 магазинів (які зараз працюють в ринковій селі (Market Village) і азіатському торговому центрі (Asian shopping centre).У новому торговому центрі будуть змішані традиції східних базарів і європейських бутиків. Другим етапом проекту стане будівництво дополнітелльной вежі з готелем, яка буде примикати до центру. Башта висотою 20 поверхів надасть бажаючим 475 кондомінімумів і готельних номерів класу люкс. У центрі буде підземна парковка з 6 рівнями, де зможуть розміститися 3500 автомобілів. На зовнішній площі (2,5 Га) влітку буде виблискувати прекрасний ставок, який взимку перетвориться на каток, тут же буде побудована постійна сцена з каскадними водоспадами, планується проводити щотижневі культурні заходи (2000 глядацьких місць).

Самый лучший метод умножения своих доходов это инвестирование в ценные бумаги, на этом можно зарабатывать очень неплохие деньги. Но помните всё нужно делать с умом!Подібні публікації:

  1. Центр Bay Adelaide від WZMH Architects. Торонто, Канада.
  2. Студентський Центр від Цайдлер Партнершип Архітектс (Zeidler партнерства архітекторів) і Снохетта (Снехетта). Торонто, Канада.
  3. Торговий центр Garden 5 Tool від DeStefano Partners і Samoo Architects & Engineers. Сеул, Південна Корея.
  4. Бізнес-центр Париж від Armeftis & Associates. Лімасол, Кіпр.

Залиште свої враження!z