архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » архітектура, огляд архітектури, ПОДІЇ, ФОТООГЛЯДИ

Офісна будівля Pixel від studio505. Мельбурн, Австралія.

п`ятниця, 24 Серпень 2012, Переглядів: 959

Район Мельбурна, Австралія, де раніше розташовувався пивоварний завод CUB, стрімко змінює вигляд. Вдале розташування породило багато суперечок навколо його долі. У результаті розвиток району було вирішено не доручати комусь одному, а поєднати воєдино окремі проекти від різних архітекторів. Останньою спроектованою будовою і першим побудованим стало офісний будинок Pixel від компанії studio505.

В історії будівлі Pixel є ще один цікавий контраст: це сама маленька будівля, побудована в рамках проекту, на яку, тим не менш, покладаються найбільші надії.

Перед архітекторами було поставлене завдання спроектувати будівлю, яка отримає максимальні 6 зірок за австралійською рейтинговою системою екологічності будівель Green Star. Для того щоб їх отримати, достатньо набрати 75 балів за спеціальною 100 бальною шкалою.

Будівлі Pixel вдалося стрибнути вище голови. Йому було присвоєно 105 балів із 100 можливих.

5 зайвих балів будівлі принесли ряд екологічних інновацій, таких як вуглецева нейтральність, система вакуумних туалетів і система анаеробної переробки.

Будівля в буквальному сенсі складається з екологічних рішень, що в купі з пам’ятним зовнішнім виглядом прирікає його на успіх.Подібні публікації:

  1. Офісна будівля U27 від Park Associati. Ассаго, Італія.
  2. Офісна будівля Mercury 3 від Amir Mann-Ami Shinar Architects and Planners. Ехуд, Ізраїль.
  3. Офісна будівля «Кокон» від Mochen Architects & Engineers. Тяньцзінь, Китай.
  4. Офісна будівля Kuggen від Wingårdh Arkitektkontor. Гетеборг, Швеція.

Залиште свої враження!z