архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, огляд інтер’єрів, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Sprikk (Голландія). Офісне спілкування «без кордонів»

п`ятниця, 7 Вересень 2012, Переглядів: 662

Sprikk розробили нове унікальне робоче середовище для консалтингового агентства YNNO, яке займається консультацією з питань інноваційних методів роботи і робочого середовища. Майстри студії Sprikk вирішили підійти до розробки інтер’єру з використанням інноваційного методу проектування робочого середовища, вдало вписавши сучасний офіс в приміщення промислового типу.

Консультанти YNNO проводять більше часу на виїзді, в офісах клієнтів, ніж за своїми столами. Тому перед Sprikk постало завдання відобразити такий відкритий і рухливий характер роботи компанії, зробивши простір цілісним і всеосяжним.

У приміщенні виділені всього два просторових обсяги зі скляними стінами-перегородками. Великі вікна забезпечують хороше надходження природного світла, доповненого стельовими світильниками.

Особливу гнучкість Sprikk продемонструвала у відношенні меблевих рішень. Книжкові полиці, столи, стільці, виконані зі світлої берези, з одного боку підкреслює відкритість і служать об’єднуючою структурою приміщення, а з іншого – поділяють офіс на сегменти, призначені як індивідуального спілкування віч на віч, так і активних «мозкових штурмів» підрозділів компанії .

Такі кімнати акустично відмінно збалансовані і забезпечені обладнанням, необхідним для проведення презентацій. Столи, призначені для приватних консультацій, мають порівняно невеликі розміри. Це дозволяє клієнту і співробітнику фірми чітко бачити один одного, не порушуючи при цьому контактної зони людини (25 см).

Офіс, вибудуваний за принципом «опен-спейс» (що в перекладі з англійської означає «відкритий простір»), також включає в себе дерев’яні «острова». Такі «острова» ідеальні для секретарської та адміністративної роботи, адже на одному столі розміщується вся техніка, необхідна для подібної роботи. Також ці офісні конструкції, виконані у формі живих, органічних структур, можуть використовуватися під робочі місця консультантів.

Самі столи розташовані навпроти вікна, щоб денне світло міг «заливав» кімнату ще більшою кількістю світла.
Команді з Sprikk вдалося створити робочий офіс, який підходить не тільки для компанії YNNO, але і підходить її клієнтам.Подібні публікації:

  1. Інтер’єр офісу Eegoo від dEEP Architects. Пекін, Китай.
  2. Зелений офіс в Ризі від студії OpenAD
  3. Studio Rolf.fr (Голландія). Експеримент з часом і простором
  4. NEU 31-житлове та офісне будівлю від SUPERBLOCK. Відень, Австрія.

Залиште свої враження!z