архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, огляд інтер’єрів, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Конкурсна робота Лоскутової Аліси. Дитячий міні-садок. Жовтневий, Росія.

середа, 24 Жовтень 2012, Переглядів: 1,862

Аліса Лоскутова знає, яким повинен бути дитячий садок, щоб дітлахам було комфортно і весело проводити в ньому час, поки їх батьки перебувають на роботі. Барвистий дизайн інтер’єру був розроблений для дитячого міні-саду, поява якого була б дуже актуально для селища Жовтневий сисертского району Свердловської області, Росія.

Мета даного проекту
В основу моєї ідеї покладена розробка і створення такого простору, в якому діти могли б відчувати себе як вдома.

Методи проектування:
Метод 3D моделювання, метод аналізу тексту, графоаналітичний, експериментальний
Основні результати
В ігровій кімнаті спроектована міні ігровий майданчик.
Розроблено ігрове обладнання.

Новизна
Новизна проекту полягає в тому, що в цьому проекті вперше запропоновано використовувати в приміщенні міні ігровий майданчик, в яку закладено художній образ дерева.
Ще з давніх часів дерево символізує життя і пізнання.

Проектна проблема
В основу ідеї проекту покладена розробка і створення сприятливого середовища для дітей від 3 до 6 років, в якій, вони могли б відчувати себе як вдома.
При плануванні дитячого міні – саду, я хотіла створити такий інтер’єр, в якому були б присутні місця для відпочинку і сну, що відокремлюють місце відпочинку від загального простору. Для обладнання майданчика обрані індивідуальні об’єкти, що враховують цвітосприйняття і психофізичні чинники дітей.
Позначена проектна проблема вирішується наступними завданнями.

Проектні завдання
Завдання дизайнера створити такий простір, в якому діти могли б відчувати себе як вдома, але в той же час сприймати навколишнє середовище як не тільки ігровий, але й навчальний розвиваючий простір.
Функціональні завдання
1) Передбачається доцільно розробити ігрові зони в яких є сучасні і якісні игрушки Харьков , так як для дитини дуже важливо розвинути спритність і силу, так само для спокійних занять (читання, малювання)
2) Спроектувати зони для сну і відпочинку.

Художньо-образні задачі
Створити імітацію природи. Взаємодія людини з природою, але в той же час відгомони сучасності. Для реалізації даної проблематики вирішено прийняти за реалізацію формоутворення дерево, так як дерево – це символ життя і пізнання. Для розробки взято міні-майданчик, що нагадує образ дерева.
Конструктивно-технологічні задачі
Розроблено дитячі спальні для повноцінного відпочинку дитини. У дитячих спальнях пропонуються 2-х ярусні і 3-х ярусні ліжка, в залежності від віку дитини. Для кожної групи і персоналу спроектований окремий с / в.
Індивідуальне обладнання в ігровій кімнаті повинно бути ергономічним і безпечним для дитини;
Зберегти природне освітлення, скомбінувати з штучним освітленням для того щоб не залишалося затемнених ділянок.

Кольорове рішення
Кольорове рішення визначалося виходячи з психофізичного сприйняття дітей на колір. Переважні кольори зелений – кольори трави і рослин, білий – повітря, чистота, жовтий – колір сонця, блакитний – небо, вода, повітря. Використання поєднання кольорів не дратівливих очі дитини.

Світлове рішення
Мета світлового освітлення в проекті не тільки вирішити необхідний рівень освітленості, але і підкреслити планувальне рішення, а так само зробити освітлення багатофункціональним і різнорівневими. У денний час доби приміщення освітлюється за рахунок віконних прорізів. Для посилення освітлення можливе включення світла і вденьПодібні публікації:

  1. Конкурсна робота Лоскутовой Аліси. Дитячий міні-сад
  2. Конкурсна робота Захарової Владислави. Дитячий розважальний центр. Челябінськ, Росія.
  3. Конкурсна робота Злобова Андрія. Проект громадського центру робітничого селища Жовтневий. Волгоградська область.
  4. Конкурсна робота Панасенко Катерини. Дизайн-проект інтер’єру заміського житлового будинку. Сочі, Росія.

Залиште свої враження!z