архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » БІОГРАФІЇ, огляд моди, фото, фото

Весілля дизайнера Євгенії Ліновіч

понеділок, 5 Листопад 2012, Переглядів: 1,375

Весілля дизайнера прикрас та аксесуарів Євгенії Ліновіч стала не тільки важливим світською подією, що зібрав іменитих персон, але й еталоном неабиякого торжества.

Євгенія Ліновіч: «Вибір мого весільного вбрання був непростим. Спочатку на показі літньої колекції Уляни Сергієнко я побачила сукню, яке називалося «Пекельна наречена». І хоча назва мене збентежило, в само плаття я закохалася з першого погляду – так народилася ідея чорного пишного вбрання. Але в процесі примірки в ательє Уляни мені дуже сподобався вінтажний ситець – немов з бабусиної скрині – і вирішено було вибрати його. Фасон міняли рази три! Одне залишалося незмінним – смішний казковий плащ-накидка з вушками кішечки. Адже весілля – це мрія будь-якої маленької дівчинки про принца, і так ми потураємо своїм дитячим бажанням! Будь-який психолог скаже, що зріла жінка всередині нас розуміє, що всі ці передвесільні клопоти і витрати до реального життя ніякого відношення не мають …

Що стосується другого, чорного плаття Rosa Clara, воно було вибране в першу чергу для вальсу (в ньому дуже зручно танцювати) і як страхувальний варіант: раптом не встигли б пошити перше або з ним було б щось не так? Я приміряла його за порадою подруги і відразу зрозуміла, що неодмінно повинна купити ».

Наречений і наречена ретельно продумали стилістику торжества і замінили деякі традиційні елементи на оригінальні.

Заручив закоханих Андрій Бартенєв: він просив Євгенію та Андрія вимовляти жартівливі клятви, смішив гостей і повністю виправдовував своє звання «космічної карамельки».
Весільний вальс був виконаний у стилі флешмоба: офіціанти, які опинилися танцюристами, покидали підноси і приєдналися до закоханій парі.
Замість звичайної лову букета подружки нареченої шукали в горщиках з лавандою і розмарином, що прикрашали столи, спеціально підготовлені записки з описом майбутнього чоловіка і місця, де його можна зустріти.

Євгенія і Андрій не хотіли влаштовувати класичну весілля з тостами і тамадою, тому основною ідеєю торжества було перенести акцент з молодят на гостей і приділити останнім якомога більше уваги. Для цього запрошених заздалегідь попросили підготувати творчі поздоровлення. Гості виявилися обов’язковими, і під час торжества жениха і наречену чекав ефектний танцювальний номер Наталія Синдєєва і Олексія Бокова під трек Земфіри «Марина Цвєтаєва», кліп від Аврори і Олексія Трейман, читання віршів і пр.Видео и фото на свадьбу організував Михаил Харламов.

Ще в якості подарунків були представлені виступи спеціально створених колективів: «Дівчата» (Ірина Муромцева, Даша Суботіна та Ганна Лілієнталь співали улюблену пісню нареченої «Ромашки сховалися») і «Гермесовскіе бабусі» (Алекс Дульщіков, Ольга Рубець, Наталія Куликова, Власта Гур’єва, Юлія Калманович і сестра Євгенії – Ірина), які вийшли в хустках Hermes і заспівали Come on and dance. Останніми привітати Євгенію та Андрія вийшли музиканти групи Uma2rmaн, що змусили зал танцювати до упаду.Подібні публікації:

  1. Незвичайне весілля по-миколаївськи: церемонія з одноразовим посудом і без алкоголю
  2. Весільний ярмарок E-Marriage Festival у Бухаресті
  3. Які бувають сукні?!
  4. Диван Booklet від Ірини Бєлан з Міланського меблевого салону 2011.

Залиште свої враження!z