архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, АНОНСИ, меблі, ПОДІЇ, СТАТТІ

З життя державної еліти: мисливське князівство Януковича

понеділок, 12 Листопад 2012, Переглядів: 1,096

На землі, яка належить “Дому лісника”, розташований так званий “мисливський будиночок” Януковича, побудований в 2010-2011 роках. Тут – його база під час походів на полювання.

У розпорядження Української правди потрапили фотографії цієї законспірованою резиденції Януковича в глибині Дніпровсько-Тетерівського лісництва. Ми вперше публікуємо знімки всередині “мисливського будинку” президента.

До цих пір розповідь про це загадкове об’єкті існувала лише в переказі одного з столярів, який не отримав розрахунків за виконані роботи. Ця людина не мав фотографій всередині “мисливського будинку Януковича” – тільки зовнішні знімки.

Тепер ви можете оцінити і інтер’єр.В будинку знаходиться ще кімната трофеїв (фото роздобути не вдалося).В цій кімнаті зібраний асортимент якому б позаздрив магазин охоты Киев Украина. Дивлячись на цю розкіш, врахуйте, що маєток знаходиться в глухому лісі, а сам Янукович користується ним украй рідко. Невідомо, чи залишався він тут на ніч хоча б один раз.

“Мисливський будинок Януковича” виглядає немов дерев’яна шкатулка – повністю виконаний з цього природного матеріалу.

Особливої ​​уваги заслуговує робота. Коли півроку тому столяр давав інтерв’ю Українській правді, він розповів, що один лише стелю всередині “мисливського будинку Януковича” був оцінений у 5 мільйонів гривень – правда, за його словами, виконаний він був неякісно, ​​а деякі елементи почали псуватися.

Усередині “мисливський будинок Януковича” складається з двох рівнів. На першому заввишки в два поверхи – велика вітальня з розкішним каміном. На другому – галерея, звідки двері ведуть в спальні кімнати і кабінети.

Юридично, власником “мисливського будинку Януковича” є фірма “Дім лісника”. Вона прописана в офісному приміщенні в Броварах, яке належить нинішньому завгоспу Януковича в адміністрації президента Андрію Кравцю.

Засновниками фірми “Дім лісника” на 97,7% є британська компанія-пустишка “Astute Partners Ltd”. Її директором виступає юрист з Ліхтенштейну Райнхард Прокш, який, крім власності Януковича, ховав у цьому карликовій князівстві атківи Клюєва та Азарова.

Компанія “Astute Partners Ltd” випустила тисячу акцій по 1 фунту стерлінгів. Всі вони належать іншої фіктивної британській фірмі “Blythe (Europe) Ltd”, яка володіє “Межигір’ям”. А споріднена їй компанія “Blythe Associates Inc” з Британських Віргінських островів здала в оренду адміністрації президента скандальний вертоліт для Януковича.

До недавніх пір другим засновником і одночасно директором фірми “Дім лісника”, яка, нагадаємо, володіє мисливським будинком Януковича в Сухолуччі, був громадянин України Іван Тохтамиш.

Але після інавгурації нинішнього президента його справи пішли вгору.Подібні публікації:

  1. Нове життя інтер’єру мисливського будиночка 1930-их років від компанії UXUS
  2. Життя як диво: яскраві моменти вільного життя на фотографіях Theo Gosselin
  3. Нове життя тридцятирічного шале в горах Аспена, США
  4. Нове життя історичної споруди від David Jameson Architect

Залиште свої враження!z