архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » АНОНСИ, дизайн, меблі, ПОДІЇ

Особливості вибору меблевих фасадів для кухні

вівторок, 13 Листопад 2012, Переглядів: 1,300

Зараз для того, щоб повністю оновити інтер’єр кухні зовсім не обов’язково повністю замінювати в ній наявні шафи і тумби. Цілком достатньо встановити на кухонні меблі нові фасади і замінити стільницю, щоб абсолютно перетворити приміщення.

В кухні меблі експлуатується в досить жорстких умовах, піддаючись механічному впливу, впливу вологи і перепадів температур. І хоча кухонні фасади МДФ виготовляються так, щоб вони були максимально стійкими до подібного негативного впливу, через кілька років перед господарями кухні може постати питання про те, як можна поліпшити зовнішній вигляд кухонних меблів.

Зараз для того, щоб повністю оновити інтер’єр кухні зовсім не обов’язково повністю замінювати в ній наявні шафи і тумби. Цілком достатньо встановити на кухонні меблі нові фасади і замінити стільницю, щоб абсолютно перетворити приміщення. Адже саме фасади є особою корпусних меблів, оскільки вони в першу чергу привертають до себе увагу, визначаючи стиль приміщення, в якому вона встановлена.

Хоча саме від зовнішнього вигляду меблевих фасадів залежить загальне враження від інтер’єру кімнати, коли мова заходить про вибір цих елементів для кухні, до їх якості пред’являються більш суворі вимоги, ніж для фасадів, призначених для використання в житлових кімнатах. Вони повинні мати високу зносостійкість, не деформуватися від вологи і температурних коливань, бути зручними в догляді та довговічними.

Меблева промисловість випускає великий асортимент фасадів, представлених в різних колірних рішеннях і виготовлених з різних матеріалів. Найпопулярнішими серед них є фасад масив дерева, деревні плити, метал, пластик і скло. Кожен з цих матеріалів має свої переваги і особливості.

Найдавнішим матеріалом для виробництва меблів є древо. Виготовлені з масиву фасади завжди актуальні завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам і привабливому зовнішньому вигляду. Вони виробляються з масиву коштовних порід дерева, а також з деревних плит. Найбільшою популярністю користуються кухонні фасади з масиву дуба, горіха, ясена, бука і вишні.

Але незважаючи на безсумнівні переваги, такі як екологічність і презентабельність, мебельные фасады мдф з масиву мають і недоліки, основними з яких є складність у відході і нестійкість до пошкоджень. Щоб звести до мінімуму дані особливості, виробники меблів з масиву використовують сучасні стійкі лаки, які не тільки роблять фасади більш естетичними, але і виконують захисну функцію.

Для створення плит МДФ використовуються дерев’яні опилки, перемелені до порошкоподібного стану. Поверхня плит МДФ може покриватися ламінатом або плівкою, що дозволяє створювати найрізноманітніші за кольором і фактурі фасади, які є практичним і недорогим рішенням для сучасної кухні. Більш дорогі фасади МДФ покриваються шпоном, який являє собою тонкий зріз деревини.

Шпоновані меблеві фасади зовні в точності копіюють меблі з масиву, але відрізняються більш доступною ціною і не мають властивих натуральному дереву недоліків. Також часто виготовляються комбіновані фасади для кухонних меблів, у яких рамка виконана з натурального дерева, а фільонка з шпонірованого МДФ.

Також в інтер’єрі сучасних кухонь широко використовуються фасади з пластику. Вони виготовляються з акрилу, тому є екологічними, безпечними і практичними. В основі таких фасадів використовуються плити ДСП, облицьовані термостійким пластиком. Щоб пластиковий фасад був більш міцним, іноді його додатково обрамляють алюмінієвим профілем. Такі фасади чудово підходять для створення інтер’єрів у стилі хай-тек, мінімалізм та інших.Подібні публікації:

  1. Меблі для кухні Puustelli
  2. Італійський стиль для інтер’єру кухні
  3. Кухні від німецького виробника SieMatic
  4. Дизайн інтер’єру кухні з кутовим плануванням меблів + фотографії кутових кухонь

Залиште свої враження!z