архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » БІОГРАФІЇ, ПОДІЇ, СТАТТІ

Актриса Ольга Кабо народила сина в 44 роки

п`ятниця, 30 Листопад 2012, Переглядів: 1,292

44-річна актриса Ольга Кабо вдруге стала мамою.Календарь беременности по неделям всеж таки поміг їй здійснити свою мрію вдруге. В одній з московських клінік вона народила хлопчика вагою 3,210 кг і зростом 49 см.

Про це в мікроблозі Твіттер повідомила акторка Аліка Смєхова: “Сьогодні вранці моя улюблена подруга – акторка Оля Кабо – народила сина! 49 см – 3,210 кг! Вітаю матусю, татуся і всіх нас! Ура!”

Як пишуть ЗМІ, малюка назвали Віктором. Він став першим загальним дитиною Ольги Кабо і бізнесмена Миколи Разгуляєва, за якого вона вийшла заміж більше 3 років тому. Від першого шлюбу з Едуардом Василишин у Ольги Кабо є 13-річна донька Таня, яку вона вже з собою бере на різні світські заходи.

Заслужена артистка РФ Ольга Кабо відома за фільмами «Комедія про Лісістрата”, “Мільйон у шлюбному кошику”, “Нофелет”, “Юність Бембі”, “Божевільний”, “Летюча миша”, “Мушкетери двадцять років потому” і багатьом іншим. З деяких пір Кабо вважають актрисою-каскадером. Вона займалася верховою їздою та фехтуванням і після фільму “Хрестоносець” Ольга Кабо стала повноправним членом Асоціації каскадерів. Також Кабо дебютувала на естраді як співачки з піснею композитора і поета Олени суржикові “Я не збрешу!”.Подібні публікації:

  1. Casa Finisterra – ідеальний будинок у Кабо, Мексика
  2. Відкриття персональної виставки фешн ілюстрацій Ольги De NoGGa “Fashion Illustration”
  3. У Львові напівголі моделі представили картини дизайнера Ольги De NoGGa (фото)
  4. “Кучерява жінка” молодої талановитої художниці-ілюстратора Ольги De NoGGa

Залиште свої враження!z