архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » ПОДІЇ, предметний дизайн, фото, фото, ФОТООГЛЯДИ

Історія автомобільних штор

понеділок, 10 Грудень 2012, Переглядів: 1,399

Штори на автомобілях почали застосовуватися одночасно з появою перших закритих кузовів легкових автомобілів на початку XX століття. У той час такі автомобілі вважалися предметом розкоші і обробка салонів здійснювалася по самому вищому рівню. Невід’ємним елементом салону були автомобільні штори. Тоді автомобільні штори робилися з оксамиту і більше були схожі на звичайні домашні штори.

Можна було зустріти шторы і на перших автобусах. Але призначення у цих штор було не зовсім звичайне. Виготовлені з брезенту, вони кріпилися в згорнутому вигляді зовні над вікнами, а в погану погоду вони розкочувалися і закривали віконні прорізи – адже перші автобуси випускалися з незасклений вікнами.

За минуле сторіччя розвиток автомобільного транспорту зробило крок далеко вперед, відповідно до автомобільним транспортом змінювалися і автомобільні штори.

Але те, що ще вчора було прерогативою власників автомобілів представницького класу сьогодні стає доступним практично кожному автовласнику. В даний час спостерігається тенденція застосування автомобільних штор і на звичайних легкових автомобілях, будь то позашляховик, мінівен, універсал або просто седан.Подібні публікації:

  1. Найпопулярніші види штор
  2. Сучасний дизайн штор для кухні: що вибрати?
  3. Історія мантій
  4. Неймовірні скульптури з автомобільних запчастин від Тома Самуї (Tom Samui)

Залиште свої враження!z