архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » АНОНСИ, огляд технологій, ПОДІЇ, СТАТТІ

Найменший у світі кінотеатр, який працює на сонячних батареях

середа, 19 Грудень 2012, Переглядів: 1,288

Найменший у світі кінотеатр, який працює на сонячній енергії, був створений художником Пітером О’Конелом (Peter O’Connor) з міні-трейлера 1960 року.

Кінотеатр отримав назву Сонячний (Sol Cinema) і є спробою автора показати світові, що для збереження планети необхідно переходити на використання екологічно чистої енергії. Але, найближчим часом навряд чи з’являться екологічні хімічні заводи, тому бажання художника так і залишаться нездійсненними мріями.

Куди б не приїхав незвичайний кінотеатр, навколо нього завжди збираються натовпи народу, бажаючі побувати в самому маленькому еко-кінотеатрі світу, який незабаром потрапить на сторінки Книги Рекордів Гіннесса.

Складно повірити, але це крихітний заклад вміщує до 8 глядачів.

Крутять у «Сонячному» виключно документальні,Blu-ray фильмы , що пропагують любов до матінки природи.

Працює це екологічно чисте чуду на літій-іонних батареях, підключених до 120 Ватним сонячним панелям, які виробляють достатню кількість енергії на роботу проектора та іншої електроніки кінотеатру.

Екологічно чистий кінотеатр, створений Пітером О’Конелом, можливо і не врятує планету від глобального потепління, але точно принесе популярність своєму творцю.Подібні публікації:

  1. Плаваючий кінотеатр в Таїланді
  2. «Аудіо Проект” (Київ, Україна). Сучасний домашній кінотеатр.
  3. Кінотеатр – Печера Бетмен
  4. Кінотеатр – Печера Бетмена

Залиште свої враження!z