архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » меблі, ПОДІЇ

Найдорожче вікно в світі

вівторок, 15 Січень 2013, Переглядів: 1,002

Чи доводилося вам купувати дорогі вікна? Самі розумієте, в офісі «віконної» компанії, менеджер запропонує вам купити пластикові вікна: найкращі і надійні, але не найдорожчі в світі.

А найдорожче вікно було продано на інтернет-аукціоні «eBay» за $ 3 000 000.

Воно в каталозі значиться як «найвідоміше вікно в світі». Це вікно, через яке Лі Харві Освальд в Далласі вів прицільний вогонь із гвинтівки стріляв у Президента США Джона Ф. Кеннеді.

На сьогодні воно є найдорожчим вікном у світі. Купив цей історичний раритет колекціонер з Нідерландів, зі зрозумілих причин побажав зберегти своє ім’я в таємниці.

Цей незвичайний лот потрапив на аукціон «eBay» з супроводжуючою документацією, яка свідчить, що рама зі склом насправді були встановлені на шостому поверсі Далласького книгосховища шкільних підручників, з якого 22 листопада 1963 Л.Освальд стріляв в Кеннеді. Зараз весь 6-й поверх цієї будівлі перетворений на музей політичних вбивств з численними експонатами.

Самое знамените і найдорожче у світі вікно довгий час перебувало в сім’ї, яка володіла будівлею книгосховища, вони навіть хотіли зробити уплотнители для окон, але потім вирішили що це може пошколити його структуру. Більше 10 років вікно знаходилося в тематичному музеї, присвяченому вбивства Дж.Ф.Кеннеді в Далласі. А недавно родичі родини, зберігала трагічне вікно, на правах господарів цього раритету забрали його з музею для продажу його на торгах.Подібні публікації:

  1. Найдорожче білизна
  2. За найдорожче в світі кільце з рубіном заплатили $ 6600000
  3. Найдорожча у світі візитка коштує $ 1500
  4. Найдорожча весільна сукня в світі

Залиште свої враження!z