архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » БІОГРАФІЇ, ПОДІЇ

Найдорожчий День народження у світі

вівторок, 15 Січень 2013, Переглядів: 1,329

День народження є самим довгоочікуваним і сентиментальним святом, адже саме в цей день ми бачимо які ми дорогі своїм друзям, рідним і близьким. Однак крім подарунків, кожен хоч раз замислювався, а які суми витрачають найбагатші люди планети, щоб відсвяткувати своє день народження.

Воістину розкішним у світі шоу бізнесу, можна вважати День народження султана Брунею Хакссанала Болкіаха. На святкування свого торжества на честь ювілею, глава держави виділив суму в 27 млн. 200 тис. доларів. Велика частина відійшла Майклу Джексону, який був запрошений на День Народження в якості співака, де виконував свої хіти для султана і його друзів. За той вечір, Майкл заробив 16 млн. доларів. Не менш пишно звяткували минулого року і детский день рождения.

Чи не ювілейні дати, султан також відзначає з широким розмахом. Наприклад, день народження глави держави, є офіційним святом, і «гуляють» його впродовж двох тижнів. Протягом цього часу для гостей султана влаштовують різні святкові заходи: спортивні змагання або костюмовані паради.

Про щедрість султана, можна судити за її вчинками. Приміром, до свого 60-ти річчя, глава держави підняв зарплати державним службовцям, які складають в країні більшу частину.

А адже султан Брунею Хакссанал Болкіах, займає лише третє місце в списку найбагатших людей світу. Лідируючі позиції займає Білл Гейтс і Уоррен Баффет. І той і інший, в порівнянні з султаном святкують свої торжества затишно і скромно, в тісному сімейному колі. До приклад, Білл Гейтс кожен свій День народження проводить зі своєю сім’єю, а що стосується Уоррена Баффета, то він відомий як «скупий» багач. За всю свою історію, у нього був тільки одине публічне свято, і те, на якому він усіма зусиллями намагався заощадити.Подібні публікації:

  1. День народження – пора віддуватися: кумедна креативна реклама музею мистецтв
  2. Найдорожчий у світі ноутбук коштує 220.000 £
  3. Традиції святкування Дня Народження
  4. Найдорожчий холодильник в світі

Залиште свої враження!z