архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » мистецтво, СТАТТІ, фото

Квіткова галерея «Турандот»

п`ятниця, 8 Лютий 2013, Переглядів: 2,844

Всі добре знають ресторан «Турандот» на Тверському бульварі, д.26, але не всі знають, що в цій же будівлі знаходиться квіткова галерея «Турандот». Напередодні 1-го вересня флористи з галереї підготували ряд порад щодо вибору букета в перший день осені спеціально для читачів Etoday. Сподіваємося, що вони вам знадобляться.

Перший день осені – самий особливий і хвилююче свято для учнів, їх батьків, і, звичайно ж, вчителів. До 1 вересня учні та батьки готуються грунтовно – купують шкільну форму, портфелі, зошити, щоденники. Але напередодні свята залишається невирішеним найголовніше питання: який букет вибрати, щоб порадувати і здивувати улюбленого вчителя? Дарувати квіти вчителям у цей день – добра традиція. Флористи квіткової галереї «Турандот», для яких перше вересня майже така ж значуща дата, як і для школярів, дають безцінні поради, як правильно вибрати гідний букет для улюбленого вчителя.

Флористи квіткової галереї «Турандот» рекомендують вибирати букет в залежності від віку та предмета, який викладає вчитель. Молодій вчительці початкових класів більше підійде букет з простих, але яскравих і радісних кольорів – це можуть бути гербери, кущові хризантеми, соняшники, іриси. Милі букети можуть бути доповнені шкільними міні-аксесуарами – кольоровими олівцями, ластик і навіть кольоровими транспортується (доставка цветов в вакууме).

Зовсім інакше повинен виглядати букет для вчительки зі стажем – їм доречніше підносити великі троянди, лізіантуси, лілії із зеленню або кущові троянди, прикрашені різноманітною зеленню. Помічена тенденція, що викладачі математики люблять точність і стрімкість, тому їм підійдуть високі і суворі квіти, такі як гладіолуси, амарилліси та іриси.

Вчительку літератури обрадують розкішні троянди або сором’язливі гербери, перев’язані широкою шовковою стрічкою. А ось викладачів хімії та фізики слід обдарувати цікавими тропічними букетами, в яких основним квіткою будуть протеї, артишоки і стреліції. Класичні троянди в прозорій упаковці по достоїнству оцінять викладачі музики та малювання. А ось вчительці біології можна подарувати квітку в горщику: такий «букет» зможе і на столі довго простояти та «переїхати» потім в живий куточок.

Пам’ятайте, гарний букет квітів потрібно вміти не тільки правильно вибрати, але і подарувати. Квіти, піднесені із щирою посмішкою і добрими словами, ніколи не залишать байдужими жодного вчителя в це світле свято.Подібні публікації:

  1. Квіткова галерея «Турандот»
  2. Квіткова галерея
  3. Амстердамська Галерея Moooi
  4. Нова картинна галерея в Луврі

Залиште свої враження!z