архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » АНОНСИ, БІОГРАФІЇ

Яна Троянова. Нова зірка Кінотавра

понеділок, 11 Лютий 2013, Переглядів: 1,038

Сьогодні на “Кінотаврі” показаний новий фільм Авдотьї Смирнової “КОКОКО”. Головне ролі зіграли Ганна Міхалкова і Яна Троянова. Остання, до речі, зіграла відразу у двох картинах, представлених на фестивалі. Перша називалася “Жити” і є повною протилежністю цієї.

Фантастично зворушлива комедійна Троянова шалено контрастує зі складною зубодробильної трагічної роллю в картині Сигарева.

Отже, розповімо про “КОКОКО”:
З ранку – робота в музеї етнографії, увечері – видео новости по Рен-ТВ, у вихідні – мітинги і секс з колишнім чоловіком, науковим працівником середньої ланки. Ліза – типовий представник пітерської інтелігенції. Віка – звичайна провінціалка.

Відпустка в Петербурзі для неї – це горілка, вечірки і авантюри. Здавалося, між ними немає нічого спільного. Однак, з волі випадку вони зустрілися – і зійшлися: вода і полум’я, синя панчоха і тусовщиця, інтелігенція і народ. Ліза і Віка – дві сторони однієї медалі по імені Росія.

Так ось саме Віку і грає Троянова.
Ця актриса по праву може стати однією з найяскравіших зірок “Кінотавра”. Etoday вирішив вивчити біографію Яни.
Актриса народилася в Свердловську. Закінчила філософський факультет Уральського Державного Університету. Навчалася в Екатеринбургском театральному інституті. Працювала в театрах “Театрон” і “Коляда-театр”. Зауважимо, що сучасну російську драматургію на заході знають саме по Коляді. На фестивалі ж Троянова не вперше. За дебютну роль у фільмі “Дзига” отримала приз за “Кращу жіночу роль” на фестивалі “Кінотавр-2009″Подібні публікації:

  1. Михайло Ідов: “Нова робота так затягує”
  2. Нова концепція сакральної архітектури України в проекті храму від Маркіяна Максимюка
  3. Нова колекція диванів та соф Dunlopillo
  4. Нова картинна галерея в Луврі

Залиште свої враження!z