архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » БІОГРАФІЇ, ПОДІЇ, СТАТТІ

Не сотвори собі кумира

четвер, 21 Лютий 2013, Переглядів: 1,305

«Не сотвори собі кумира …», говориться у Святому Письмі. Ок, не буду. Однак ніде ж немає рядків про те, що не можна знайти собі людину для наслідування. Ось я і знайшов для себе такого. Чи варто говорити, що безліч людей в світі ставлять собі за приклад Джорджа Сороса або Уоррена Баффета. Для мене ж прикладом для наслідування є Кондаков Костянтин Георгійович. Ні, чесно, уважні читачі мого блогу вже відзначили таку тенденцію, що я часто пишу про справи цієї людини. А адже не дарма я це роблю, чи не так? Давайте по порядку.

По-перше: ні для кого не секрет, що біржова торгівля в умовах України – це щось схоже хаосу і явища на зароджується етапі еволюції. Наш ринок ще дуже “сирий” в цьому плані. У нас дуже багато трейдерів-шахраїв, брокерів-«кухонь», та інвестиційних фондів, які ніфіга не інвестиційні. Так от, Костянтин Георгійович Кондаков зміг вирватися з цього пучка негативу, і зробити собі кар’єру дійсно успішного трейдера. Ну чим не приклад для наслідування? Ось і я зараз намагаюся вириватися з усього цієї справи. Благо є і брокер нормальний і можливості для нормальної роботи на ринку Форекс.
По-друге: не кожен трейдер проходить етап еволюції з «звичайного» до професійного. На моє глибоке переконання, максимальним рівнем розвитку в собі трейдера, є перехід до довірчого управління, коли ти починаєш не тільки працювати на себе, але і на інших, та ще й за їхні гроші. Костянтин Георгійович Кондаков один з небагатьох керуючих трейдерів, які зважилися працювати з дуже великими інвесторами (здається у нього їх понад сто). До того ж, з українських трейдерів-гуру, він, напевно, єдиний, який має сертифікат від компанії MMCIS inc. і дозвільні документи від комісії з цінних паперів України.
По-третє: назвіть мені хоч одного відомого трейдера не те щоб з України, а з цілого СНД, який зміг розробити настільки ж революційну теорію, як наприклад «Графік Форекс – живий!», А також створити таку торговельну стратегію, яка впродовж 5 років дозволяє торгувати без збитків, і приносити 100% річних доходу. Не можете? Ото ж! А я можу розповісти о Кондаковe Константинe Георгиевичe який може.
По-четверте: хто з відомих українських або російських, білоруських, казахстанських, грузинських і т.д. трейдерів допомагає простим «смертним» учасникам валютних спекуляцій, ділиться своїми знаннями і порадами? Ніхто, крім Костянтина Георгійовича Кондакова. Про книги «MetaTrader 4: вчимося заробляти на FOREX» і «Як бачити і передбачати ринок: Фундаментальні індикатори Форекс» я вже писав у своєму блозі.
А по-п’яте: Кондаков, незважаючи на щільний графік і досягнуті висоти, він залишається простою людиною. У нього є хобі. Любить спорт. І нарешті, він хороший сім’янин, люблячий чоловік і турботливий батько.

Так що, громадяни-читачі, ви можете брати собі за приклад хоч листоношу Пєчкіна, але для себе я давно вирішив, що найкращим прикладом для досягнення вершин трейдингу, є керуючий трейдер Костянтин Георгійович Кондаков.Подібні публікації:

  1. Семінар: Архітектурне освітлення міста
  2. Скульптури Володимира Одрехівського (виставка)
  3. Ігор Соколов закликає активніше інвестувати у збереження пам’яток архітектури
  4. “Тунель любові”. Клевань, Україна.

Залиште свої враження!z