архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » архітектура, архітектура, огляд архітектури, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Дитячий університет від Паредес Педроса. Гандіа, Іспанія.

п`ятниця, 12 Квітень 2013, Переглядів: 717

Дитячий університет у місті Гандіа, провінція Валенсія, Іспанія, є не просто традиційним дитячим садом. Дитячий навчальний заклад являє собою комплекс спеціалізованих класів та майстерень, призначених для розвитку творчих здібностей у дітей поза шкільною програмою, у природній і невимушеній атмосфері.

Це експериментальна ініціатива, запропонована міською владою для різнобічного розвитку дітей. Задумка була реалізована за проектом мадридської архітектурної студії Паредес Педроса та за підтримки факультету психології місцевого університету.

Всі приміщення «університету» пов’язані з відкритим внутрішнім двориком. Саме в цьому місці відбувається всі найцікавіші заняття. Дитячий університет у місті Гандіа, провінція Валенсія, Іспанія, є не просто традиційним дитячим садом. Дитячий навчальний заклад являє собою комплекс спеціалізованих класів та майстерень, призначених для розвитку творчих здібностей у дітей поза шкільною програмою, у природній і невимушеній атмосфері.Це експериментальна ініціатива, запропонована міською владою для різнобічного розвитку дітей.

У центральному дворику ростуть шість великих дерев білої шовковиці, які дають приємну тінь влітку. Це експериментальна ініціатива, запропонована міською владою для різнобічного розвитку дітей. У центральному дворику ростуть шість великих дерев білої шовковиці, які дають приємну тінь влітку.

Загальна площа об’єкта складає 1075 квадратних метрів.

Фасад і дах будівель облицьовані керамічною плиткою, яка відображає яскраве сонячне світло і захищає від високих температур всередині будівлі.Це експериментальна ініціатива, запропонована міською владою для різнобічного розвитку дітей. Фасад і дах будівель облицьовані керамічною плиткою, яка відображає яскраве сонячне світло і захищає від високих температур всередині будівлі.Подібні публікації:

  1. Дитячий освітній центр Spring
  2. Медичний університет від HOK. Буффало, США.
  3. Медичний університет , США.
  4. Університет Yuan Ze від Сантьяго Калатрава (Santiago Calatrava). Таоюань, Тайвань.

Залиште свої враження!z