архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, огляд інтер’єрів, ПОДІЇ, ФОТООГЛЯДИ

Дизайн інтер’єру магазину Philipp Plein від студії AquiliAlberg

середа, 17 Квітень 2013, Переглядів: 990

Студія AquiliAlberg виконала ультрасучасний дизайн інтер’єру флагманського магазину Philipp Plein в Версилов, Італія
knigabooks.net.Оформленням інтер’єру магазину займався італійський дизайнер Фабіо Новембре (Fabio Novembre). Цілком імовірно, що унікальне рішення зі скляними силуетами чоловіків і жінок стане концептуальною основою для оформлення й інших бутиків даного бренду. Вони тягнуться один до одного, і ближче до кінця магазину їм майже вдається взятися за руки.
Прикрашені чорними мережами візерунків скляні фігури чоловіків і жінок, що вишикувалися уздовж стін магазину, відокремлює один від одного прірву з монохромної плитки.Частина стін бутика облицьована відполірованими пластинами з нержавіючої сталі.

Прикрашені чорними мережами візерунків скляні фігури чоловіків і жінок, що вишикувалися уздовж стін магазину, відокремлює один від одного прірву з монохромної плитки. Вони тягнуться один до одного, і ближче до кінця магазину їм майже вдається взятися за руки.

Фігури взяли на себе не тільки естетичну функцію. Вони допомагають розмежувати різні зони з одягом. Окрім вишуканого одягу, покупцям надається можливість купить сумку , яка зможе найкращим чином доповнити модний гардероб.

Частина стін бутика облицьована відполірованими пластинами з нержавіючої сталі. Завдяки цьому рішенню простір магазину стає ще більш містичним і казковим.Цілком імовірно, що унікальне рішення зі скляними силуетами чоловіків і жінок стане концептуальною основою для оформлення й інших бутиків даного бренду.

Архітектор: AquiliAlberg
Розташування: Форте дей Мармі, Версілія, Італія
Площа: 50 м ²
Рік: 2011Подібні публікації:

  1. Дизайн інтер’єру магазину Philipp Plein від студії AquiliAlberg
  2. Інтер’єр бутіка * Хто є хто від Фабіо Новембре. Мілан, Італія.
  3. Інтер’єр бутіка Who’s Who від Фабіо Новембре (Fabio Novembre). Мілан, Італія.
  4. Дизайн інтер’єру магазину Octium Кувейт

Залиште свої враження!z