архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, мистецтво, мистецтво, огляд мистецтва, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Найбільша вишивка

середа, 5 Червень 2013, Переглядів: 3,423

Для того, щоб покрити розписом стеля стала тепер всесвітньо відомої Сікстинської Капели, великий Мікеланджело витратив чотири роки. Для того, щоб створити точну копію цього розпису, Джоанна Лопіановскі-Робертс (Joanna Lopianowski-Roberts), витратила десять років. Ця копія розміром 203 х 90 см створена в техніці вишивки хрестом. Вишивала Джоанна у вільний від роботи час.

Якщо врахувати, що вона консультант з програмного забезпечення, то їй не склало праці підрахувати, що на роботу пішло 2872 години і ще 700 годин – на розробку схем, за якими вона вишивала. Порахувала вона і те, що зроблено 628296 стібків з 669 відтінків ниток муліне DMC.

Її робота була виставлена ​​на загальний огляд 10 лютого 2006. У той же день була проведена презентація книги Джоан «Сікстинська капела Мікеланджело у вишивці хрестом». У цій книзі жінка поетапно розписала всю свою роботу. Вона помістила в цьому виданні всі свої схеми, розроблені для цього проекту. Майстриня мріє привернути увагу любителів вишивки до своєї роботи.

Джоанна Робертс подала заявку до Книги Рекордів Гіннеса на реєстрацію своєї, найбільшою в світі, вишиванки хрестом. У роботі рукодільниці велику підтримку надав чоловік Аарон. Жінка розповідає, що ночами вона вишивала, а чоловік читав їй уголос. Через рівні проміжки часу, приблизно раз на добу, Аарон фотографував виріб. Згодом саме ці фотографії і лягли в основу книги, наочно демонструючи всі етапи перетворення простої тканини в шедевр.

Не можна давати оцінку подібним виробам тільки по витраченим коштам і часу. Таке захоплення – це насамперед, зігріваючий душу заняття. Джоанна говорить, що отримала стільки позитивних емоцій, вишиваючи картину, що готова почати роботу знову. Вишивка Джоан отримала безліч призів на різноманітних виставках.Подібні публікації:

  1. Мейл Арт від Ріттіх Ікконен.
  2. Реконструкція будинку в США, Робертс Резиденція (Roberts Residence) у США від Division1 Architects.
  3. Творча обстановка в квартирі фотографа Federica Bottoli
  4. “Кучерява жінка” молодої талановитої художниці-ілюстратора Ольги De NoGGa

Залиште свої враження!z