архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » АНОНСИ, огляд мистецтва, ПОДІЇ, СТАТТІ

Інсталяція у вигляді гігантської павутини в Німеччині

вівторок, 2 Липень 2013, Переглядів: 1,029

Гігантська інсталяція «In Orbit» заввишки більше двадцяти метрів зросла на території Мистецького зборів землі Північний Рейн-Вестфалія у Німеччині. Представлена ​​Томасом Сарацено (Tomás Saraceno), відомим захоплюючими утопічними проектами, вона виконана у вигляді безлічі мереж, по яких можливе пересування. Конструкція в три рівня нагадує хмари і лише найсміливіші можуть піднятися високо до скляного куполу.

Інсталяція «In Orbit» є найбільшою серед всіх робіт художника, а на її проектування пішло три роки тісної співпраці з інженерами, архітекторами і арахнології. Конструкція площею 2,500 кв. метрів важить всього 3,000 кілограма і розчиняє кордони між мистецтвом і наукою Первая Международная Открытая Афиша ПроАртИнфо.

Гігантська інсталяція «In Orbit» заввишки більше двадцяти метрів зросла на території Мистецького зборів землі Північний Рейн-Вестфалія у Німеччині. Представлена ​​Томасом Сарацено (Tomás Saraceno), відомим захоплюючими утопічними проектами, вона виконана у вигляді безлічі мереж, по яких можливе пересування.Конструкція в три рівня нагадує хмари і лише найсміливіші можуть піднятися високо до скляного куполу.Конструкція в три рівня нагадує хмари і лише найсміливіші можуть піднятися високо до скляного куполу.Інсталяція «In Orbit» є найбільшою серед всіх робіт художника, а на її проектування пішло три роки тісної співпраці з інженерами, архітекторами і арахнології.Подібні публікації:

  1. Футуристичний завод BMW в Німеччині від Захи Хадід
  2. Незвичайна інсталяція Bâtiment (Будівля) від художника Леандро Ерліча
  3. Інсталяція Crater Lake від 24 ° Studio
  4. Череп на стінці. Інсталяція “Смертельні конфетті” (Confetti Death) художника Тайпо (Typoe)

Залиште свої враження!z