архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » АНОНСИ, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Новини від Apple на конференції для розробників WWDC-2013

понеділок, 8 Липень 2013, Переглядів: 958

Компанія Apple на конференції WWDC в понеділок, 10 червня, представила нову операційну систему для лінійки комп’ютерів OS X Mavericks і iOS 7 – нову операційну систему для своїх мобільних пристроїв. Apple представила наймасштабніше оновлення мобільної операційної системи iOS з моменту появи iPhone. Платформа доповнена обміном файлами через Wi-Fi, онлайн-радіо, об’єднанням кнопок управління програмами.

Крім того, компанія Apple надала відвідувачам конференції для розробників WWDC можливість заздалегідь побачити підготовлюваний до випуску комп’ютер Mac Pro, створений для професійної обробки контенту.

Наприкінці презентації компанія Apple представила музичний онлайн-сервіс під назвою iTunes Radio, який дозволить слухати музику в онлайн-режимі, пропускати нецікаві треки, створювати радіостанції з прослуховує пісень і ділитися ними. Сервіс буде доступний безкоштовно.

Що стосується iOS 7, Apple змінила інтерфейс операційної системи: перемалював іконки додатків, зробивши їх більш «плоскими», і задіяла в ОС новий шрифт і нові шпалери, а також переробила штатні програми, в тому числі «Погоду» (у ній з’явилася анімація) , «Календар», «Повідомлення», «Пошту», «Фото» (додалися фільтри) і «Ігровий центр».

Основний екран iOS тепер вміє реагувати на нахили апарату і відображає відповідну анімацію. До складу системи увійшов «Центр управління» (Control Center) – він надає доступ до найбільш популярних налаштувань і включає і вимикає ліхтарик.

Apple поліпшила технологію багатозадачності. Тепер ОС вміє відслідковувати, які програми використовуються рідше, а які – частіше, і відповідним чином розставляє пріоритети.

Оновився браузер Safari: у ньому з’явилися інструменти «батьківського контролю», поле «розумного пошуку» і новий режим перегляду вкладок і закладок.

Пристрої на базі iOS тепер будуть підтримувати AirDrop – технологію бездротового обміну файлами по мережі Wi-Fi, яка раніше працювала тільки на комп’ютерах Mac. AirDrop зможуть використовувати власники iPhone 5, iPad четвертого покоління, iPad mini і iPod touch п’ятого покоління.

Голосова помічниця Siri навчилася розмовляти новими голосами і отримала інтеграцію з «Вікіпедією», пошукачами і твіттером (тепер за допомогою Siri користувачі можуть, наприклад, шукати твіти з тими чи іншими словами). У магазині App Store з’явилася функція автооновлення додатків.Подібні публікації:

  1. Конкуренти планшетного комп’ютера Apple iPad
  2. Apple представили iPhone нового покоління
  3. Apple представили iPhone нового покоління
  4. Фірмовий магазин Apple в Ковент-Гардені

Залиште свої враження!z