архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » меблі, меблі, огляд меблів, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Легендарный стул Eames Wire

п`ятниця, 9 Серпень 2013, Переглядів: 992

Легендарні дизайнери Чарльз і Рей Імз (Charles & Ray Eames) створили не тільки гармонійну сім’ю, а й подарували світові ряд цінних предметів мистецтва. Основним напрямком їх діяльності стало виготовлення меблів. Поекспериментувавши і домігшись успіху в роботі з фанерою і пластиком, дизайнери кинули виклик всьому світу, представивши стілець Eames Wire в 1951 році. Виконаний з металевої сітки, він вийшов легким і міцним одночасно.

Стільці Eames Wire пройшли випробування часом і сьогодні залишаються не менше популярними, ніж півстоліття тому. Створені спеціально для компанії Vitra, вони були представлені в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку.

Стілець Eames Wireпо донині виготовляється з сталі зі спеціальним хромованим покриттям. Спинка і сидіння являють собою цільний дротяний каркас зі стильною оббивкою з натуральної шкіри або тканини високої якості. Не дивлячись на свій тендітний вигляд, стілець є вельми міцним і витримує велику вагу до 150 кілограм. Різнокольорова колірна гамма подушок пом’якшує стриманий стиль хай-тек, тим самим перетворюючи стілець в даний прикраса для будь-якого простору.Подібні публікації:

  1. Легендарний стілець Eames Lounge Chair
  2. Дизайнерські крісла Wire для нічного клубу Silencio Девіда Лінча
  3. Стілець «Exocarp» від Гільєрмо Бернала (Guilermo Bernal).
  4. Табурет и барный стул Leaf от Hyunsoo Choi

Залиште свої враження!z