архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, меблі, меблі, огляд ілюстрацій, огляд меблів, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Правильні меблі для невеликих квартир

понеділок, 12 Серпень 2013, Переглядів: 1,192

Навіть невеликі за площею квартири можуть виглядати просторими і стати зручними і місткими за умови добре продуманого планування і правильно підібраних меблів

Сьогодні фабрики пропонують різноманітні рішення, в основу яких закладена предметна багатофункціональність. Саме вона, поряд з невеликими габаритами, стає визначальною характеристикою при виборі меблів власниками маленьких квартир – адже кімната, яка може служити вітальнею і робочим кабінетом, завжди готова перетворитися то в їдальню, то в спальню.

У пошані дивани-трансформери самих різних видів і модифікацій, переважно простої, обтічної форми.
Повертаються в моду ліжка, які в складеному стані «ховаються» в стіну або піднімаються під стелю.

Установка такого спального місця можлива практично в будь-якій частині кімнати. Вся конструкція кріпиться до стелі, при цьому нижня частина платформи в піднятому стані нижче його всього на три-чотири десятки сантиметрів.

Відмовившись від меблів з великими підлокітниками і масивними деталями, слід зробити вибір на користь низьких, наче стеляться по землі предметів обстановки, зокрема, виконаних у дусі східної лаконічності. Залежно від складу сім’ї і способу життя господарів, відповідним варіантом може стати або простора м’яка система, що передбачає кілька варіантів перетворення спального місця в окремо стоячі крісла та кушетку, або двомісний диван-ліжко.

Пристрій систем зберігання важливо продумати так, щоб весь їх вміст був розміщений компактно і зручно для користувачів, а поверхні меблів залишалися відкритими і чистими.

Для візуального розширення простору слід зупинитися на світлій мебелі, скляних або алюмінієвих полірованих предметах з тонкими, витонченими, відбиваючими світло поверхнями.

Вузькі підлогові тумби та столики, складні предмети, ергономічні модульні системи для зберігання, стелажі, компактні крісла, пуфи із «захованими» у них контейнерами для речей, подушки для сидіння на килимі стають головними помічниками в роботі над раціональним використанням кожного метра житлової площі.

Дизайнери рекомендують активно задіяти складні меблі – столи, що трансформуються з вузьких тумб в повноцінні обідні, і стільці, які при необхідності можна прибрати від сторонніх очей в шафу або винести на балкон.

А можливість матраців купить матрас интернет, які преретворюються в елегантні пуфики, доповнені переносним столиком, стануть незамінним варіантом для прийому гостей.

Цікаве рішення для невеликих квартир – стелаж з відкритих полиць, розміщених на однаковій відстані один від одного. Однак, для того, щоб зберігалося відчуття легкості такої конструкції, слід особливо ретельно підтримувати порядок його вмісту. Різні дрібні предмети можна скласти в однотипні коробки і контейнери, розставлені на полицях.

У цілому, слід активно задіяти поверхні стін і кути, зупиняючи вибір на легких і напівпрозорих, однак, досить міцних полицях.

І, звичайно ж, не можна випускати з уваги багатофункціональні мобільні рішення, універсальні в різних ситуаціях і приміщеннях. Так, низький столик на коліщатках може відмінно виконати функції сервирувального або журнального, тумбочки для різних дрібниць або підставки під аудіосистему.Подібні публікації:

  1. Вуличні меблі Stanze від La Ville Rayée і JC Decaux. Париж, Франція.
  2. Меблі для кухні Puustelli
  3. Крісло – ліжко – тумбочка від Геза Чіре (Геза Csire).
  4. Меблі для вітальні. Як правильно вибрати меблі для вітальні

Залиште свої враження!z